Gündem

Müge Anlı çifte cinayette oğul Osman Büyükşen kimdir? Osman Büyükşen ne doktoru?

Müge Anlı programında anne ve babası vahşice öldürülen Osman Büyükşen kimdir?

Reyting rekorları kıran Müge Anlı programında son günlerin en büyük olaylarından birisi Necla ile Metin Büyükşen cinayeti oldu. Vahşi şekilde katledilen çiftin cinayeti televizyon ekranlarında tartışılıyor. Bazı şüpheler ve olayların gündeme geldiği cinayet hakkında çeşitli sorular sosyal medya üzerinde de sorulmaya devam ediyor.

Cinayette kardeşlerin birbirine düştüğü ve kardeşlerden iki tanesinin anne ve babalarının cinayetinde şüpheli bulunması oldukça dikkat çeliyor. Büyük oğul Osman Büyükşen yıllar sonra yeniden Müge Anlı programına katıldı. Cinayetin 3 yıl geçmesine rağmen çözülememesinin ardından yıllar sonra yeniden anne ve babasının katilini aramak için gelen Osman Büyükşen geçtiğimiz günlerde canlı yayında isyan etmiş ve ağlamıştı. Osman Büyükşen’in isyan etmesinin ardından cinayetin çözülmesi için özel ekip kuruldu.

Osman Büyükşen kimdir?

Sosyal medyada anne ve babasının cinayetini çözmek için çırpınan Osman Büyükşen çok konuşuldu. Kim olduğu ve nerede doktorluk yaptığı en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. 1988 doğumlu olan Osman Büyükşen Afyon Kocatepe Tıp Fakültesi mezunu. Uzmanlık eğitimini de İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamladığı belirlendi. 2019 yılının Nisan ayında ise uzmanlık eğitiminin ardından Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı olduğu belirlendi. Bekar oluğu ve bir çocuğunun olmadığı ifade edildi. Kardeşlerine karşı annesinin cinayetine karşı cephe alan ve katilleri arayan Osman Büyükşen bu süreç içerisinde sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden birisi oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu