Fragman

Mucize Doktor finalinden sonra sürprizler üst üste geliyor!

Final yapan başarılı dizi Mucize Doktor sonrasında MF Yapım yeni projeler için kolları sıvadı. Yeni sezonda başarılı projelerin gelmesi bekleniyor.

MF Yapım tarafından son zamanlarda en çok konuşulan projelerden birisi de Mucize Doktor oldu. İki sezon boyunca ekranlarda boy gösteren dizinin farklı konusu ile izleyicinin dikkatini çekmesi, oyuncuların oyunculuk performansları ile çok konuşulmasının ardından kısa sürede en çok sevilen yapımlar arasında yerini aldı. Sevildiğini reytinglerde de her zaman kanıtlamış oldu.

MF Yapım son zamanlarda gerçekleştirmiş olduğu başarılı projelerle bir adım ön plana çıkmaya devam ediyor. Arka arkaya yaptığı projelerin tutması yapımcıları da harekete geçirdi. MF Yapım televizyonculuk sektöründe uzun zamandır deneyimleri ile dikkat çeken Faruk Bayhan ile MEDYAPIM tarafından ortak bir iştirak olarak kuruldu.

MF Yapım Yeni Projeler için Harekete Geçti

MF Yapım Mucize Doktor dizisinin de final yapmasının ardından harekete geçti. Şimdilerde çok sevilen The Split dizisinin yerli versiyonunun hazırlanması için birtakım çalışmalar yapacağını açıklandı. Çalışmanın normal şartlarda daha önce yapılacağı ancak pandemi nedeniyle ertelendiği iddia edilmişti. Yeni dizinin ismi ise Mahkum olacak.

Yine Fox Tv ekranlarında yakın zamanda yayınlanması beklenen yeni bir dizi projesi daha bulunuyor. Yeni dizinin isminin ise Skandal olması bekleniyor. Gökçe Bahadır ile başrol oyunculuğu için şimdilerde birtakım görüşmelerin yapıldığı belirlendi. Yakın zamanda MF Yapım devam eden başarılı işlerinin yanı sıra yeni projeler için de kolları sıvayacak gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu