Dizi HaberleriFragman

Mucize Doktor 25 şubat 51. bölüm özeti ve tanıtımı- Ali ile Nazlı aşkı kaldığı yerden!.

Fox TV ekranlarının doktor dizisi 50. bölümünde Ali’nin yoğun bakımdaki hayat mücadelesi konu alınmıştı. Ali için Ferman ve Nazlı insan üstü mücadele sergilemiş ama Ali’nin durumu ciddiyetini sürdürmüştü. Sonunda çabalar sonuç vermiş ve Ferman’ın son müdahalesiyle Ali gözlerini açmıştı.

Mucize Doktor 51. bölüm 25 şubat özeti 

Adil hocanın filmde vefat etmesiyle Ali’nin bir yanı yalnız kalmıştır. Bu yalnızlığını Nazlı ile barışıp ve tekrar sevgili olmakla atlatmaya çalışır. Bu durum karşısında Ezo (Ezgi Asaroğlu), Ali’ye duyduğu hislerden emin olmak için düşüncelere dalar. Diğer yandan, Ferman da aşk üçgeninde dertlidir. Beliz‘in Tanju‘ya yakınlaşması Ferman’ı içten içe rahatsız eder.Mucize-Doktor-51.-bolum-fragman

Mucize Doktor dizisinin konusu nedir?

Hayallerinin peşinden koşan Savant sendromlu Ali; küçüklüğünde abisini kaybetmiştir. O’na kol kanat olan manevi babası Adil hocanın desteğiyle okumuş ve doktor çıkmıştır. Adil hoca O’nu çok sever ve güvenir. Hayata tutunması için kendi çalıştığı hastanede asistan doktor olarak çalışmasını sağlar. Adil hoca sayesinde kendini kabullendirmek için çabalar. Doktor Ali’nin hikayesini konu alan Mucize Doktor dizisi Fox TV ekranlarında. Hafta içi perşembe günleri Fox TV ekranlarında saat: 20:00 da izleyicisiyle buluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu