Magazin

Milyonluk Yüzüğüyle Hava Atmıştı: Yeni Projesine Bir Türlü Başlayamayan Buse Varol Fallardan Medet Ummaya Başladı!

Instagram’ın sevilen simalarından Buse Varol, geçtiğimiz günlerde elinde milyon liralık yüzüğüyle sosyal medyada “mum” reklamı paylaşınca eleştiri oklarının hedefinden kaçamamıştı. Magazin gündemini etkileyen bu olayın ardından bugün komşusuyla güzel bir pazar keyfi yapan güzelimiz, kahveden sonra fal kapatmayı da unutmamış. Bir türlü yeni projesine başlayamayan Buse Varol’un umudu fallara mı kaldı?

Artık Hayatımızda!

Bildiğiniz gibi Buse Varol, uzun yıllardır oyunculuk yapıyor. Miss Turkey yarışmasıyla ilk defa ekranlara gelen güzelimiz, yarışmadan derece alamamış olsa bile; ilk kez podyuma çıktığında oyunculuk yapmak istediğini anlamış ve bu konu üzerinde eğitimler almaya başlamış. Birçok eğitimin ardından sektöre atılan Buse Varol, dizi ve filmlerde küçük roller kapmayı da başarmış! Uzuuun yıllardır ekrana gelen Arka Sokaklar dizisinde bir dönem rol alan Buse Varol, son olarak TRT’nin Payitaht: Abdülhamit dizisinde boy gösterdi. Bu dizinin ardından ise Buse Varol’u bir daha ekranlarda göremedik.

Yine bir dizi setinde tanıştığı Alişan ile kısa süre içinde dünyaevine giren Buse Varol, birden bire tanıdığımız biri haline geldi. Alişan’la kurdukları çekirdek ailelerinin ardından Instagram’da 1,4 milyon takipçiye ulaşan güzel oyuncu sık sık Instagram hesabından paylaşımlar yapmayı da ihmal etmiyor. Hatta Buse Varol artık sadece oyuncu değil, aynı zamanda da influencer! Instagram hesabından birçok marka ile işbirliği yapan güzel oyuncu geçtiğimiz gün paylaştığı mum reklamıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Buse Varol’un Umudu Fallara Kaldı!

Elindeki milyonluk yüzük ile reklam storysi paylaşan Buse Varol’un bu paylaşımı sosyal medyada yankı buldu. Kayınbiraderi Selçuk Tektaş’ın kaybından sonra Alişan’la rol alacağı dizi projesi de iptal olan güzel oyuncu bir türlü yeni projesine başlayamadı. Bugün komşusuyla kahve keyfi yaptıktan sonra fal kapatan Buse Varol’un umudu fallara mı kaldı acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu