Magazin

Michael Jordan ünlü Hollywood yıldızının teklifini reddetti!

ABD’li eski basketbolcu ve aktif iş insanı Michael Jordan, görkemli kariyeri ile halen daha adından sıkça söz ettiriyor. NBA’nin resmi internet sitesinde yapılan bir ankete göre ünlü yıldız, tüm zamanların en iyi basketbolcusu olarak kabul ediliyor.

Son olarak Netflix‘te yayınlanan The Last Dance belgesel dizisi ile hayranları karşısına çıkan Michael Jordan sinema dünyası ile de geçmişten bu yana yakından ilgileniyor. Efsane basketbolcu daha önce Space Jam ve He Got Game (Oyunun Galibi) gibi çok sayıda projede yer aldı. İlham verici bir hikayesi olan Jordan’ın yakında bir biyografi filmi çekileceği ileri sürülüyor.

Michael Jordan, Idris Elba’yı geri çevirdi

Bu hafta Complex adlı YouTube kanalına konuk olan ünlü Hollywood oyuncusu Idris Elba flaş açıklamalarda bulundu. Aynı zamanda bir Jordan hayranı olan Altın Küre ödüllü aktör, kariyerinde bir gün mutlaka ünlü basketbolcuyu canlandırmak istediğini ifade etti. Hata bunu kendisine dahi ilettiğini paylaştı. Fakat gelen cevap karşısında şok olduğunu belirtti.

Idris Elba

Elba’nın açıklamalarına göre başarılı aktör, “Bir keresinde ona, ‘Seni oynamak istiyorum’ bile dedim. Ancak o bunu reddetti,” diyerek itirafta bulundu. Fakat Hollywood yıldızı, onu yalnızca bir basketbolcu olarak değil, daha ziyade iş insanı kimliğiyle canlandırmayı düşündüğünü aktardı. Jordan ise buna henüz hazır olmadığını belirterek teklifi reddetti.

Yakın zaman içerisinde bir Michael Jordan biyografisi gelip gelmeyeceği şimdilik belirsizliğini koruyor. Fakat ünlü basketbol yıldızının hikayesinin bir kısmı yakında sinemaya aktarılacak. Nike’ın onunla 1984 yılında sponsorluk anlaşması imzalama çabalarını konu alan bir film çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu