TV Programları

MFÖ’nün Ele Güne Karşı Belgeseli Final Bölümüyle Yayında!

Mazhar Fuat Özkan grubunun hikayesini anlatan Ele Güne Karşı belgesel dizisi Gain platformunda final bölümünü yayınladı. MFÖ’nün daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış görüntülerini ve çok özel sahne arkası röportajlarını içeren yapım, Bonus Bölüm adıyla yayına giren son parçasıyla izleyicisine veda etti. İşte detaylar…

Gaye Su Akyol tarafından seslendirilen İstikrarlı Hayat Hakikattir şarkısı ile televizyon reklamları yayınlayan ve 2020’nin son günlerinde yayın hayatına başlayan kısa video odaklı dijital içerik platformu Gain orijinal içerikleri sayesinde alanında büyük dikkat çekmeyi başardı. Acun Ilıcalı’nın Exxen platformuyla neredeyse aynı tarihlerde yayına başlayan uygulama şu anda tüm mobil cihazlarda kullanışlı arayüzüyle başarıyla hizmet vermekte.

Çok sayıda orijinal program, dizi ve belgesel içeriği yayınlayan Gain Medya, lansman gününde ilk orijinallerinden biri olan Ele Güne Karşı belgeseli ile açılışını gerçekleştirmişti. 1984 yılında ilk albümünü yayınlayan MFÖ grubu üzerine yapılmış ilk belgesel olma özelliği de taşıyan bu yapım, grubun bilinmeyen hikayelerini, şarkıların nasıl ortaya çıktığını, sahne arkasını, daha önce yayınlanmayan görüntülerini ve özel röportajlarını içeriyordu.

Her hafta Cuma akşamları yeni bölümleri ile ekranlara gelen Ele Güne Karşı tüm bölümleriyle şimdi platforma yerleşti. Toplamda beş bölümden oluşan belgesel normalde geçtiğimiz hafta final yaparken, dün dizinin özel bir bölümü yayınlandı. Bonus Bölüm olarak adlandırılan son parça, belgesele konmayan parçalardan toplanarak izleyicilere ek 20 dakika daha keyifli anlar yaşattı.

Siz de hemen Gain uygulamasını akıllı telefon ya da tablet cihazınıza yükleyerek Ele Güne Karşı’yı izlemeye başlayabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu