Dizi Haberleri

MFÖ Belgeseli Ele Güne Karşı’nın 3. Bölümü Gain’e Geldi!

10 Bin Adım, Terapist, Bir Şifa Bağımlısının İtirafları, Oyunlar Holding ve daha bir dolu içeriği ile ilgi odağı haline gelen Gain Medya, kısa bölüm uzunlukları ve dikey izleme gibi seçenekleriyle tam anlamıyla yeni nesil bir izleme alışkanlığı oluşturuyor. Kendine özgü içerikleriyle farklı bir tarz yakalayan platform, tüm mobil cihazlarda rahatlıkla kullanılmakla beraber şu anda ücretsiz şekilde hizmet veriyor.

Görkemli bir sanat hayatına sahip olan yerli pop rock grubu MFÖ kariyerindeki yaklaşık elli yılını ilk defa mercek altına alıyor. Gain’de yayınlanan Ele Güne Karşı belgeseli, haftalık yayın formatıyla ünlü müzik grubunun hiç bilinmeyen görüntülerini ve detaylarını kameralara aktarıyor. Belgeselde Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur üçlüsünün konser kayıtları, kulis sohbetleri, provaları, yaratım süreçleri ve daha pek çoğu izleyicilere verilirken, sevilen grup belki de ilk defa bu kadar yakından inceleniyor.

Ele Güne Karşı’nın Yeni Bölümü, Bodrum Bodrum Şarkısının Hikayesini Anlatıyor!

Her hafta bir bölümü yayınlanan müzik belgeseli yeni bölümünde MFÖ’nün sevilen şarkısı Bodrum Bodrum‘u konu alıyor. Bu bölümde şarkının hikayesi, grubun hayranlarına ilk defa paylaşılırken, yazım ve besteleme süreçlerine de değiniliyor.

Hiçbir yerde yayınlanmamış görüntüleri ve özel röportajlarıyla MFÖ belgeseli 3. bölümü ile şimdi Gain platformunda sizleri bekliyor! Hemen Gain’i mobil cihazınıza indirerek Ele Güne Karşı serisi ve diğer içerikleri anında tüketmeye başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu