Sinema

MFÖ Belgeseli “Ele Güne Karşı”, Gain Platformunda Yayınlanacak!

İlk albümlerini 1984 yılında yayınlayan MFÖ grubu şimdi müzik hayatlarını konu alan bir belgesel ile dijital medyaya geliyor! Önümüzdeki günlerde açılacak Gain Medya platformunda yayınlanacak Ele Güne Karşı belgeseli, Mazhar Fuat Özkan grubuyla ilgili bilinmeyen detayları, sahne arkası deneyimlerini, yaratım süreçlerini ve kısacası ekibin köklü tarihini tüm detaylarıyla hayranlarına anlatacak.

Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen platformuna rakip olarak iddialı içeriklerini duyurmaya başlayan Gain platformu 30 Aralık’ta hizmet vermeye başlayacak. Tüm mobil cihazlarda aynı anda kullanıma girecek dijital video servisi 31 Aralık tarihinde yılbaşı gecesi Mücbir Sebepler özel bölümü ile ilk büyük içeriğini sergileyecek. Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş tarafından sunulan ve birbirinden ünlü konukların ağırlanacağı canlı yayın sonrasında Ocak ayında Gain’in orijinal içerikleri de platforma dahil edilecek.

Bunlar arasında Engin Günaydın ve Devin Çınar Özgün‘ün başrolünde oynayacağı 10 Bin Adım dizisi dikkatleri üzerinde toplarken, bir diğer orijinal içerik olan MFÖ belgeseli de merakla bekleyen kullanıcıların ilgisini çekti! 1984 yılında yayınladıkları ilk albümleri Ele Güne Karşı ile büyük bir çıkış yakalayan pop grubu, şimdi ilk defa kendi hayatlarının anlatılacağı bir belgeselle hayranlarına bilinmeyenlerini sunacak.

Neredeyse elli yıldır sanat hayatlarını birlikte sürdüren Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur üçlüsü, MFÖ grubu olarak ilk belgeselleri Ele Güne Karşı ile izleyicileriyle buluşacak. Ocak ayında Gain platformuna yayınlanacak belgesel, grubun özel röportajları ve daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış görüntülerini içerecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu