Magazin

Mezarının Başında Kardeşi İçin Gözyaşı Döken Alişan’ın Instagram Paylaşımı Yürekleri Dağladı: “Kardeşimi Geri…”

Alişan geçtiğimiz ay Selçuk Tektaş’ı Koronavirüs nedeniyle kaybetmişti. Ani ve zamansız olan bu vefattan sonra Tektaş ailesi yıkıldı ve bir daha da toparlanamadı. Başta Alişan olmak üzere tüm aile üyeleri kendilerini toparlamaya çalışsa da; bu konuda pek başarılı olamıyorlar. Özellikle Alişan’ın sırtındaki sorumluluk her geçen gün artmaya devam ediyor. Hem Selçuk Tektaş’ın eşi Merve Tektaş hem de kızlar Eyşan ve Ceylan’ın sorumluluğu da Alişan’a kalmış durumda.

Bu Sözlerle Veda Etmişti!

Yeğenlerini kendi çocukları gibi görmeye başlayan Alişan, onların mutluluğu için çırpınmaya devam ediyor. En son kızların okul eksikleri için bir AVM’ye giden Alişan, Eyşan ve Ceylan’a hem hediyeler aldı hem de okul eksiklerini tamamladı. Sık sık yeğenleriyle yakından ilgilenmeyi ihmal etmeyen Alişan, Selçuk Tektaş vefat ettiğinde şu sözlerle karşına veda etmişti; “Abim bizi öksüz bıraktın gittin.. Sen benim kardeşimdin, neşemdin, arkadaşımdın, sırdaşımdın her şeyimdin.. Ben şimdi sensiz ne yapıcam.. Dualar ettik, şifalar gönderdik ama hiçbiri fayda etmedi.. Allahım seni bizden daha çok istedi yanına aldı.. 2 çocuğum, 2 yegenım vardı şimdi 4 çocuğum var artık.. Sen rahat uyu Eyşanım, Ceylanım, Merve’m bana emanet.. Seni çok seviyorum abim.. Yaşadığın sürece beni gururlandırdığın her an için sana teşekkür ederim.. Seni birdaha görememek beni delirtiyor olsa da maneviyatını her zaman yaşatacağım Selçuk’um.. Seni çok seviyorum Allah’ım mekanını cennet eylesin İnşallah..

Alişan’ın Son Paylaşımı Yürekleri Dağladı


Geçtiğimiz hafta ilk kez Kıbrıs’ta sahne alan Alişan o anda da gözyaşlarını tutamamıştı. İlk defa Kıbrıs’a kardeşi olmadan geldiğini söyleyen Alişan’ın son Instagram paylaşımı ise yürekleri dağladı. Gittiği bir yerden günbatımını videoya çeken Alişan’ın storye eklediği müzik herkesi çok üzdü. Sabahat Akkiraz’dan “Dağlar Kardeşimi Geri Ver” şarkısıyla Alişan, Selçuk Tektaş’ı bir kez daha andı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu