Gündem

Meryem Uzerli’nin Sosyal Medya Kazancı Dudak Uçuklattı! Yeni Dizide Oynayacak mı?

Meryem Uzerli'nin sosyal medyadan bir paylaşım başına aldığı ücret oldukça yüksek bulundu. Ayrıca ünlü oyuncunun EXXEN'de yayınlanacak dizide oynayacağı konuşuluyor. Meryem Uzerli ne kadar kazanıyor?

Daha önce yer aldığı dizilerle adından söz ettiren Meryem Uzerli, şu sıralar ailesiyle beraber Almanya’da yaşıyor. Çeşitli dizi projeleri için İstanbul’a gelmesi beklenen ünlü ismin, hangi dizide oynayacağı henüz kesinleşmemiş gibi duruyor. Ancak yakın zamanda oyuncu hakkında gelişmeler yaşanacaktır. Oyunculuk yapmadığı zamanlarda sosyal medyaya yoğunlaşan ünlü oyuncunun gerçekleştirdiği reklam çalışmaları büyük paralar kazandırıyor. Reklam başına aldığı ücret dudak uçuklattı.

Meryem Uzerli Sosyal Medyadan Kazanıyor!

Sevilen oyuncu Meryem Uzerli, sosyal medya üzerindeki varlığını artırdı. Elde ettiği kazancı duyanlar şok oldu. Reklam başına 25 bin Euro yani 250 bin TL’den fazla para kazandığı ortaya çıktı. Bu da demek oluyor ki oyunculuk yaptığı zamanlarla eşit ve belki daha fazla ücret alıyor. Dijitale yönelen ünlü oyuncunun hem ailesiyle vakit geçirmesi hem de yüksek gelir elde etmesi takdirle karşılandı.

Meryem Uzerli Hangi Dizide Oynayacak?

Meryem Uzerli için geçtiğimiz ay yeni dizi müjdesi verilmişti. EXXEN’de yayınlanması beklenen dizide başrol oynayacaktı. Ancak aradan geçen bir ayda henüz yeni bir gelişme yaşanmadı. Ancak yakın zamanda oyuncunun yapacağı duyurularla da dizi hakkında bilgiler edinebiliriz. Muhteşem Yüzyıl dizisi ile çıkışını sürdüren ünlü ismin şu sıralar oyunculuğa geri dönmesi bekleniyor. Canlandırdığı karakterler sevilerek izleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu