Magazin

Merve Dizdar Ayrılığında Aldatma İddiası! Oyuncu Ayrılık Nedenini Açıkladı!

Masumlar Apartmanı'nda oynayan Merve Dizdar, Gürhan Altundaşar ile neden ayrıldı? Aldatmadan ötürü ayrıldıkları iddia ediliyordu. Merve Dizdar ayrılık nedenine değindi.

Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar ilişkinin neden sonlandığı merak ediliyordu. İkilinin ani ayrılığı büyük ses getirdi. Zaman zaman magazinde gördüğümüz ve doğal çift olarak adlandırılan oyuncuların neden ayrıldıkları konusunda bazı gelişmeler yaşandı. Son günlerde Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar’ın ayrılma nedeni için aldatma deniliyordu. Merve Dizdar, konuya açıklama getirerek ayrılığın aldatma ile ilgisi var mı yok mu anlattı.

Merve Dizdar Aldatma Konusuna Değindi!

Merve Dizdar’ın sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile ayrılıklarının aldatmadan ötürü gerçekleşmediği belirlenmiş oldu. Aldatmanın bir iddia olduğu ve ayrılmalarındaki nedenin bu olmadığı vurgulandı. Herhangi bir tartışma veya kötü bir son ile de ayrılmadıklarına dikkat çekti. Masumlar Apartmanı Gülben ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu, bu sefer ayrılıkla gündemden düşmüyor.

Gürhan Altundaşar’dan Açıklama Gelmedi

ÇGHB 2’nin yıldız isimleri arasında olan Gürhan Altundaşar, Merve Dizdar ayrılığı ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Onun yerine ikisi adına Merve Dizdar konuşmayı tercih etti. Böylelikle ikilinin ilişkisinin sonlandığı ve nedeninin aldatma olmadığı da kesinleşmiş oldu. İki isim de sürekli olarak gözler önündeydi. İki ismin de çeşitli nedenlerle anlaşamadığı için sade ve gürültüsüz bir şekilde ayrılmayı tercih ettiği düşünülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu