Magazin

Merve Boluğur Fotoğrafı İçin “Maşallah” İstedi! Boluğur’dan Kraliçe Görünümlü Pozlar!

Merve Boluğur, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar ile gündeme geldi. Kendisi için "Maşallah" denmesini istedi.

Merve Boluğur, şaşırtıcı paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Ünlü oyuncu adından söz ettirecek açıklamalarda bulunmakta. Sosyal medya üzerinde aktif olan Boluğur, bu sefer de fotoğrafı ile gündeme geldi. Üstelik fotoğrafına düştüğü not ise çok konuşuldu. Güzel oyuncu, adeta tribünlere oynuyor.

Merve Boluğur Kraliçe Oldu!

Paylaştığı fotoğrafta kraliçe gibi giyinen Merve Boluğur, kendine bu lakabı taktı. Ayrıca 3 milyonu aşkın takipçisiyle paylaşımlarını ardı ardına atmaya devam etti. Son zamanlarda verdiği etkileyici pozlarla magazin gündeminin vazgeçilmez isimleri arasında yer alıyor. Bu nedenle Merve Boluğur’un fenomenlik açısından oldukça başarılı olduğunu söylemek mümkün.

Kendine Maşallah Dedirtti!

Merve Boluğur, kendine maşallah dedirterek fotoğraflarını ne kadar çok beğendiğini bir kez daha ortaya koydu. Kendini çok seven ünlü ismin bir süredir dizi ve film projelerinde yer almadığı da biliniyor. Kendisine gelen teklifleri de reddettiği bilinmekte. Ancak hayranları onu artık dizi ve filmlerde görmek istiyor. Bakalım ünlü oyuncu ne zaman yeni bir yapımda yer alacak. Proje çok ama talip olma konusunda fazlasıyla çekimser davranıyor. Yaz mevsiminden sonra oyuncunun dizilerle ilgili bir hamlesini görebiliriz. Öte yandan Murat Dalkılıç hakkında herhangi bir açıklama yapmaması da şaşırttı. Kendisine yöneltilen sorulara sessiz kaldığı görülüyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu