Fragman

Menajerimi Ara Dizisine Ünlü Rapçiler Katılacak! Rap Müzikle İlgilenenler Ekran Başına!

Menajerimi Ara dizisine Ozbi, Sokrat St. ve Tepki takma isimli rapçiler katılacak. Dizinin 40. bölüm fragmanında önemli konuklar geliyor.

Star TV’de yayınlanan Menajerimi Ara dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 40. bölüm fragmanında pek çok ünlü rapçinin de diziye dahil olduğu görülüyor. Ayrıca dizinin her geçen bölümde farklı oyunculara şans vermesi dikkat çekmekte. Ayrıca dizideki sahneler git gide duygusal ve finale yaklaşır hale geldi. İzleyiciler dizinin final yapmasını istemese de bu gidişle Menajerimi Ara dizisinin sona erdiğini göreceğiz. Peki Menajerimi Ara dizisine hangi rapçiler katıldı?

Ozbi, Sokrat St. ve Tepki Oynayacak!

Menajerimi Ara dizisinde bu Ozbi, Tepki ve Sokrat St.’nin oynayacağı açıklandı. Üç rapçinin de kariyerlerine bakıldığında oldukça tanınır ve bilindik isimler olduğu görülüyor. Dizide de kendi karakterlerini canlandıracakları için ortaya ilginç görüntüler çıkacak. Rap müziğin son zamanlarda iyice yayılması ve ülkemizde de gündem haline gelmesi dizileri de etkiledi. Menajerimi Ara dizisinde rapçilerin oynaması izleyicileri heyecanlandırdı.

Rapçilerin Hayranları Diziyi İzleyecek!

Rap müziği yakından takip eden müzik dinleyicileri, rapçilerin ekrana geleceği sahneyi izlemek için can atıyor. Dizinin yeni bölümünde ilginç ve eğlenceli anlar yaşanacak. Menajerimi Ara 40. bölüm fragmanında gözüken ünlü isimler nasıl bir oyunculuk performansı sergileyecek göreceğiz. Dizi de rapçilerle beraber Defne Yalnız, Burak Altay, Serkan Tınmaz ve Ecrin Su Çoban dizide oynayacak. Konuk oyuncu kadrosu oldukça kaliteli isimlerden oluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu