Dizi Haberleri

Menajerimi Ara Dizisi için Kötü Son Yazıldı! İzleyici Yapım Şirketinden Açıklama Bekliyor

Menajerimi Ara dizisi hakkında erken final kararının alınması izleyenleri çileden çıkarırken yapımcılara tepkileri büyük oldu.

Ekranlarda arka arkaya yayınlanan iziler izleyiciye tercih hakkı sunuyor. Ekranlara bu kadar fazla yapım olması dizi sektörünün işini zorlaştırmaya devam ediyor. Arka arkaya pek çok dizinin yayından kaldırıldığı biliniyor. Pek çok dizi iyi reyting almasına rağmen bazı küçük eleştirilerden ya da beklentilerin çok yukarda kalmasından dolayı yayından kaldırılabiliyor.

Geçtiğimiz aylarda ekranlara gelen Maraşlı dizisinin pek çok izleyeni vardı. Farklı konusu, sosyal medyada aldığı tepkilerle büyük ilgi çekmişti. Bunun ardından reytinglerin son zamanlarda ivmeyi aşağı yönlü çevirmesinin ardından karar verildi ve bu süreçte final kararının verildiği öğrenildi.

Menajerimi Ara Dizisi Yapımcısından Ses Gelmiyor

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve izleyici tarafından farklı konusu ile dikkat çeken Menajerimi Ara dizisinde de yeni bir karar verildi. Dizinin finali için yapılan açıklamada 47. bölümün son olduğu ifade edilmişti ancak belirlendiği gibi olmadı ve ani bir kararla final zamanı erkene çekildi. Dizinin 45. bölümde final yapmasına karar verildi.

Dizinin pek çok izleyicisi bulunuyordu. Final kararına üzülen seyirci bu kararın erkene çekileceğini duyunca daha çok üzüldü ve sosyal medyada tepkisini dile getirmeye başladı. Sosyal medyaa final kararının nedenleri hakkında pek çok paylaşım yapıldı ancak dizinin yapım şirketi tarafından konu hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı. İzleyiciler ise aylardır takip ettikleri dizinin yapımcıları tarafından saygı görmedikleri yönünde eleştirilerde bulundular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu