Fragman

Menajerimi Ara 41. bölüm fragmanı: Konuk oyuncu Fatih Ürek!

Sezon finaline yaklaşan Menajerimi Ara dizisinin bu haftaki konuğu şarkıcı Fatih Ürek oldu. Aynı zamanda sunucu olan Ürek, diziye başka bir hava kattı. Acaba yeni sezonda da devam edecek mi?

Star TV’nin final yapacağı konuşulan “Menajerimi Ara” dizisi yeni bölümüyle 13 Haziran Pazar günü saat 20:00’de izleyicisiyle buluşacak. 25 Ağustos 2020’de ilk kez yayınına başlamış olan dizi, ve bu yıl da 2. sezonunu tamamlamak üzere. 40. bölümde; Burak Altay, Ecrin Su Çoban, Serkan Tınmaz, Defne Yalnız, Ozbi, Sokrat St ve Tepki konuk oyuncu olarak getirilmişti.

Menajerimi Ara 13 Haziran 41. bölüm ön izleme tanıtımı yayınlandı

Canan Ergüder‘in (Feris karakteri) diziden ayrılmasından sonra izlenmesinde düşüşlerin olduğu gözlemlenirken, diğer taraftan final yapacağı dedikoduları iyice belirginleşmeye başladı. Bu reyting düşüşüne dur diyebilmek için her bölümde konuk oyuncularla senaryosunu güçlendiren Menajerimi Ara dizisi, ne yazık ki final yapmaya çok yakın..

Menajerimi Ara dizisi ne zaman final yapacak? Menajerimi Ara final tarihi ne?

Dizinin 41. yeni bölüm fragmanını yazımızda bulabilirsiniz. Her hafta bir konuk oyuncu alarak izlenme sayılarını arttırma yoluna giden dizide bu hafta konuk oyuncu olarak pop şarkıcısı ve TV program sunucu, aynı zamanda da oyuncu olan Fatih Ürek renk katacak. 20 Haziran günü 42. final bölümüyle sezon finaline girmesi bekleniyor. 

Fatih Ürek kimdir? Kaç yaşında, nereli?

1966 Erzurum doğumlu şarkıcı ve oyuncu Fatih Ürek, bir çok dizi ve filmde boy gösterdi. Erzurum’da bir sucuk fabrikasında çalışan Şerafettin Ürek’in 4 çocuğunun en büyüğüdür. Kendisinden başka erkek kardeşi olmayan Ürek’in 3 kız kardeşi var. Daha bebekken ailesiyle Bursa’ya göç etti. Ürek’in eşcinsel olduğunu bilmeyeniniz yoktur sanırım.

Menajerimi Ara 41. bölüme Fatih Ürek konuk oluyor

İlk başlarda tiyatro ile oyunculuk tecrübesi kazanan Fatih Ürek, geçinmek için Züccaciye ve mobilya sektöründe de çalışmıştır. Nasıl oldu bilinmez ama birden ses sanatçısı olmaya karar verdikten sonra hayata farklı bir kulvarda devam etmeye başladı. Gazinolarda sanatçılık yaptıktan sonra ilk albümünü çıkardı. Fatih Ürek’in ilk albümü nedir? İlk olarak “Yaktı Yaktı” (1993) albümünden sonra “Sen İki Gözümsün” albümünü çıkarmıştır. Devamında “Sus” albümünün içindeki “Hadi Hadi” şarkısıyla ünlenmiştir. Televizyonda; 2018-2020 arasında şimdi Seda Sayan’ın sunduğu “Gelinim Mutfakta” yarışmasının sunuculuğunu yapmıştı. “Kuaförüm sensin” (Show TV) yarışmasında jüri olarak ekranlarda kendini gösterdi.

Fatih Ürek’in oynadığı dizi, film ve programlardan bazıları;

  • Reyting Hamdi
  • Beyaz Show
  • Genco
  • Güldür Güldür
  • Arkadaşım Hoşgeldin
  • Bu Tarz Benim
  • Jet Sosyete
  • Kuaförüm Sensin
  • Menajerimi Ara şeklindedir.

Menajerimi Ara dizisinin yeni sezonda devam edip etmeyeceği konusunda net bir bilgi yok.

Kaynak: Star TV

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu