Dizi Haberleri

Melisa Döngel, Sen Çal Kapımı Dizisinin Yeni Sezonunda Olmayacak

Fox TV ekranlarında yayınlanan ve sezon arasına geçiş yapan Sen Çal Kapımı dizisinin Ceren karakteri yeni sezonla birlikte dizide rol almayacak.

FOX televizyonunda yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisi bir süre önce sezonunu tamamlayarak ara vermişti. Yapımın yaz aylarında yeni sezon ile yeniden yayınlanacağı kararının alınmasının ardından oyuncular ve dizi ekibi çalışmalarına yeniden başladı.

Sezon arasında dizinin başrol oyuncuları Kerem Bürsin ile Hande Erçel Maldiviler’de tatillerini geçirdiler. Bunun yanında yeni sezonda dizinin geride bıraktığımız sezondan bir oyuncunun dizide yer almayacağı ortaya çıktı.

Sen Çal Kapımı Ceren Yeni Sezonda Rol Almayacak

Dizinin Ceren karakterini oynayan Melisa Döngel, Sen Çal Kapımı dizisinin yeni sezonunda olmayacak. Ceren aslında dizinin son bölümlerinde neredeyse yokları oynuyor ve hatta bölümlerde çok az süre alıyordu. Bu nedenle mi diziden ayrıldı bilinmez ancak dizideki rolünün azalması Melisa Döngel için ayrılık kararı aldırmış olabilir.

sen çal kapımı ceren

Gazeteci yazar Birsen Altuntaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Melisa Döngel’in yeni oynayacağı yapımın ismi de belli olmuş oldu. Fatih Aksoy ile Yağmur Ünal’ın başrollerini paylaşacağı bir Güney Kore dizisinden evrilme dizide Melisa Döngel de yer alacak. Güney Kore’nin Canning Single Lady  dizisinden uyarlanacak yeni dizide aynı zamanda İlhan Şen, Burcu Özberk ve Burak Yörük gibi isimler de yer alacak.

Melisa Döngel’in yeni dizisinin yönetmen koltuğunda Umut Kırca oturacak. Dizinin senaryosu ise Nil Güleç Ünsal ve Özlem İnci Hekimoğlu tarafından yazılıyor. Bayram ertesi çekimlerine başlanacak olan dizinin Haziran ayı içerisinde ekranlara gelmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu