GündemMagazin

Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan’ın paylaşımından sonra hizmetçisine tecavüz iddiasına iftira dedi!

İsim vermeden televizyondaki bir magazin programına telefonla başlandıktan sonra Seda Sayan hakkında sitem dolu sözler sarf etti. Ama bu konuşmasının ve Instagram paylaşımlarının, geçmişte hizmetçisine cinsel tacizde bulunduğu iddiasının gündeme getireceğini nereden bilebilirdi ki!

Dizisiyenibolum.comMehmet Ali Erbil ile Seda Sayan‘ın arasından su sızmazken Erbil’in Hastalığı nedeniyle ikilinin arkadaşlığı kopma noktasına gelmişti. Erbil’in tekrar ayağa kalkıp durumu düzelince (tekrar gündeme oturmak için midir bilinmez) Seda Sayan’ı ima ederek bir paylaşımda bulundu. Bu paylaşımından sonra Seda, açtı ağzını yumdu gözünü. İkili arasında sosyal medya üzerinden yaşanan atışmalara bir göz atalım isterseniz.

Seda Sayan, Mehmet Ali Erbil’in tecavüz iddiası gerçek mi?

Mehmet Ali Erbil’in hizmetçisine cinsel tacizde bulunduğunu kabul etmedi

Fitili ateşleyen Erbil’in ilk açıklamaları ve Seda Hanım’ın verdiği karşılık.

ERBİL: Instagram’dan,Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar reyting alamayan bu kadını hâlâ çalıştırıyorlar paylaşımı yapmıştı. Daha sonra da Beyaz TV’nin Beyaz Magazin programına telefonla bağlanmış ve paylaşımıyla ilgili ayrıntılardan bahsetmişti. Hasta olduğundan beri Seda’nın 2 yıl boyunca onu arayıp sormamasından sitem etmişti.

Mehmet Ali Erbil hizmetçisine cinsel tacizde bulundu mu?

SAYAN: Erbil’e cevap olarak; “Allah ıslah etsin. Allah müstahakını versin. Keşke başına gelenlerden ders çıkarıp kirli ruhunun temizlenmesi için çaba sarf etseydi. Ama maalesef huylu huyundan vazgeçmiyor” şeklinde karşılık vermiş ve gündeme bomba gibi düşen ikinci açıklamayı yapmıştı. Demek ki Erbil’in bu göndermesine çok fazla sinirlenmiş. Tuğba ile evli iken evdeki hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Dahası var, bence işine bak ruhunu arındır. Ayrıca bu olay da benim geçmişimi kirli yapmaz. Zaten boşanma nedenin bu olay olduğu için tüm yakınındaki eşlerin, ailen herkes olaya vakıftı. Hepsi seni kurtarma peşindeydi. Ben dış kapının mandalıydım. Geçmişi kirli olan sensin.paylaşımıyla yer yerinden oynadı. Mesajın amacına ulaştığını anladığında da bu paylaşımını sildi. Onun yerine; Dua et çocuklarının hatırına, Allah’tan af dile benden değilşeklinde kısa ve öz bir açıklamayla yetindi.

Mehmet Ali Erbil hizmetçisine cinsel tacizde bulunduğunu itiraf mı etti?

ERBİL: Geri adım atan Erbil hatasını anlamış ve fazla ileri gittiğini düşünmüş olacak ki, daha alt volümden bir paylaşım yaparak hatasını da itiraf etmişti. Ben Mehmet Ali Erbil, hepinizin bildiği, tanıdığı…
Evet sınırı aştım, hata yaptım, sitem edeyim derken kontrolü kaybettim.
Üzgünüm, amacım kimsenin onuruna zarar vermek değildi, hele ki tarih kadar eski bir dosta karşı böyle bir niyetim asla olamaz.
Ama sizler de biliyorsunuz ki 2 yıldır ölümün kıyısında yaşıyorum. Doktorlarım zaten tüm çevremi istemsiz hezeyanlarım olabileceği konusunda uyardılar.
Şimdi soruyorum; ben bir hata yaptıysam bunun karşılığı iftira mı olmalıydı? Yakışmadı…
Siz de sormadınız mı ‘madem böyle bir şey vardı niye sustun’ diye? Her neyse benim alnım ak ve kendi payıma düşeni yaptım. Herkes de kendisine yakışanı yapsın.

Erbil, yaptığı ilk paylaşımından sonra olayın buraya kadar geleceğinin elbette farkında değildi. Gündemde daha fazla yer alabilmek için attığı mesajın bazı olayını ortaya çıkartacağını nereden bilebilirdi ki! Ama iddiaları reddeden ve iftira olarak niteleyen Erbil’in yeni bir açıklama yapıp yapmayacağı merak ediliyor.

  • Seda Sayan Instagram hesabı ne? @sedasayan
  • Mehmet Ali Erbil Instagram hesabı ne? @mehmetalierbil

Kaynak: Beyaz Magazin, Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu