Magazin

Mehmet Ali Erbil Dostu Serdar Ortaç’la İlgili Kumar İtirafında Bulundu!

Mehmet Ali Erbil, katıldığı bir programda Serdar Ortaç'ın kumar oynamak için yaptıklarını anlattı. Kumar bağımlılığı olan Serdar Ortaç'la ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Mehmet Ali Erbil, GAIN platformunda yayınlanan bir programa konuk oldu. Jülide Ateş 40 programında Serdar Ortaç’tan konu açıldı. Dostu hakkında konuşan ünlü isim öyle sözler söyledi ki izleyenler şok oldu. Serdar Ortaç’ın kumar bağımlılığında geldiği noktayı bir kez daha gösterdi. Her şeyi açık bir şekilde anlatan ünlü isim, dostunun başına gelenlerden de söz etti. Serdar Ortaç’ın kumar bağımlılığına dair önemli detayları programda paylaştı.

Şarkılarının Telif Hakkını Satmış!

Kazandığı parayı kumarda harcayan Serdar Ortaç’ın son çare olarak şarkılarının telif hakkını sattığı da öğrenildi. Mehmet Ali Erbil’in bunu kendisinden başka pek kimsenin bilmediğini söyledi. Yakın dostu oldukları için aralarının iyi olduğunu ve kumar bağımlılığından bir türlü kurtulamadığını belirtti. Serdar Ortaç’ı bu konuda vazgeçirmeye çalıştıklarını da ekledi.

Serdar Ortaç ile Araları Çok İyi

Serdar Ortaç ve Mehmet Ali Erbil dostluğu çok eskiye dayanıyor. İkilinin uzun süredir sıkı dost oldukları biliniyor. Ayrıca bu konuda samimi açıklamalarda bulunan Mehmet Ali Erbil, magazin gündeminin bir numaralı isimlerinden oldu. Yakın zaman önce Çarkıfelek programını tekrar sunacağı konuşuluyordu. Ancak programla nasıl bir karar verilecek henüz kesinleşmedi. Önümüzdeki haftalarda Mali’den konuyla ilgili bir açıklama bekleniyor. Ünlü ismin efsane programını özleyenlerin sayısı bir hayli fazla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu