Magazin

Mehmet Akif Alakurt Yine Tehditler Savurdu! Sosyal Medyadaki Silahlı Paylaşımı Dikkat Çekti!

Mehmet Akif Alakurt, hakkında "köyde yaşıyor" haberi yapılınca tehditler savurdu. Mehmet Akif Alakurt tam olarak neye sinirlendi?

Adanalı dizisinde Maraz Ali’yi canlandırarak hafızalara kazınan Mehmet Akif Alakurt, son yıllarda Brezilya’da yaşıyor. Ancak ünlü ismin sosyal medyadaki agresif tavırları takipçilerinin dikkatini çekmekte. Küfürlü ve tehditkar konuşmalarına devam etmekte olan Alakurt’un son sözleri olay oldu. Hakkında haber yapan bir sosyal medya sayfasını tehdit etti.

Mehmet Akif Alakurt Nerede Yaşıyor?

Hakkında köyde yaşıyor haberi yapılınca çılgına dönen Mehmet Akif Alakurt, ne yapacağını şaşırdı. Hakkında haber yapanlar için tehditler yağdırdı. Ünlü oyuncunun Brezilya’da yaşadığı belirtildi. Ayrıca röpörtaj davetinde bulunarak Brezilya’ya yanında silahlı korumalarla gelebileceklerini söyledi. Bu tarz söylemler karşısında takipçileri büyük şok yaşadı. Kendisinin neden tehditkâr konuştuğuna bir türlü anlam verilemedi. Bazı izleyiciler dizilerin etkisinde kaldığını iddia etti.

Alakurt Neden Tehdit Etti?

Hakkında yapılan haberlere tehditle ve kendisine özel mesaj yolu ile yazanlara da küfürle karşılık vermesi dikkat çekiyor. Mehmet Akif Alakurt, Adanalı dizisinden sonra çeşitli dizi ve film projelerinde de yer aldı. Ancak adını en fazla duyurduğu proje şüphesiz Adanalı oldu. Son birkaç yıldır da Brezilya’da yaşadığı belirtiliyor. Ünlü oyuncunun sert tavırları ve sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirdiği görülüyor. Tehdit dolu mesaj sonrasında paylaşımlarına devam edecek mi merak edildi. Oldukça ilginç anlar yaşanıyor.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu