Magazin

Meğer Ne Acılar Biriktirmişler İçlerinde! Melisa Döngel’den Özcan Deniz’e Aileleri ile Bağlarını Koparan Ünlüler

Ünlü olmak hiç kolay bir iş değil. Yaptığın, yaşadığın her şeyin göz önünde olması zor bir durum. Böyle olunca kim kiminle küs, kim ailesiyle konuşmuyor ya da kim büyük travmalar yaşamış hepsine hakim olabiliyoruz. Bu haberimizde ailesiyle büyük sorunlar yaşamış ve artık aile üyelerinden bazılarıyla ya da hiçbiriyle görüşmeyen bazı ünlüleri sizler için derledik. Buyurun başlayalım.

Melisa Döngel’in Hikayesi Hepimizi Derinden Sarsmıştı

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

MelisaDöngel (@melisadongel)’in paylaştığı bir gönderi

Böylesine güzel ve böylesine başarılı bir ismin yaşadığı ağır travma, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Melisa Döngel birçok popüler dizide oynamış ve güzelliği ile neredeyse tüm ülkeyi etkilemiş bir oyuncu. Kariyerinde oldukça başarılı bir ismin aile hayatında bu kadar ağır şeyler yaşamış olması hepimizi çok şaşırtmıştı. Şimdilerde Aşk Mantık İntikam dizisinde oynayan güzel oyuncu, küçük yaşlardan itibaren babasının tacizlerine maruz kalmış. Yaşadıklarının çok ağır olduğunu dillendiren Melisa Döngel, babası ile hiçbir şekilde iletişim kurmadığını ekliyor. Şimdilerde kardeşinin velayetini almaya çalışan oyuncu, kız kardeşinin aynı şeyleri yaşamasını istemiyor.

Pelin Karahan’da Küçük Yaşta Babasız Kalanlardan

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Pelin Karahan (@pelinkarahan)’in paylaştığı bir gönderi

Pelin Karahan henüz 1 yaşına bile gelmemişken, anne ve babası boşanmış. Anne ve babası boşanan ünlü oyuncu, 17 yaşına kadar babasını hiç görmemiş. Pelin Karahan 17 yaşında babasıyla görüşmesine rağmen hayalini kurduğu baba kız ilişkisini yaşayamamış. Şimdilerde eşinin babasını, babası olarak gören Pelin Karahan öz babasıyla çok uzun yıllardır konuşmuyor.

Burcu Esmersoy’un Hayatı Hepimizi Şaşırtmıştı

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

burcu esmersoy (@burcues)’in paylaştığı bir gönderi

Burcu Esmersoy, katıldığı bir programda babasından küçük yaşlarda çok ağır şiddet gördüğünü itiraf etmişti. Ünlü olması ile birlikte babasıyla bağlarını koparan ünlü manken, çocukluk travmalarını hala tam olarak atlatabilmiş değil.

Nazan Öncel’in Acı Dolu Hikayesi

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Nazan Öncel (@nazanoncel)’in paylaştığı bir gönderi

Türk müziğinin en önemli isimlerinden Nazan Öncel, küçük yaşlarda büyük travmalar yaşamış bir isim. Anne babası, o daha çok küçükken boşanmış Nazan Öncel’in. Annesinin başka biriyle evlenen şarkıcı, üvey babasıyla birlikte yaşamaya başlamış. Daha 9 yaşındayken üvey babasının tacizine uğrayan Nazan Öncel, şimdilerde ne gerçek babasıyla ne de üvey babasıyla hiçbir şekilde görüşmüyor.

Özcan Deniz de Baba Mağduru

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Özcan Deniz (@ozcandeniz)’in paylaştığı bir gönderi

Özcan Deniz, küçük yaşlarda babası tarafından terk edilen bir isim. Ünlü şarkıcı, yıllar sonra meşhur olduğunda babası bir anda ortaya çıkmış ve onu özlediğini dile getirmiş fakat Özcan Deniz bu durumu görmezden gelmiş. ”Beni en zor zamanlarımda yalnız bırakan babam, şimdi hiç olmasın.” diyen şarkıcı tepkisinde gayet haklı bizce.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu