Magazin

Megastar Tarkan’ın Küçük Kızı Liya’ya Jesti Sosyal Medyanın Dikkatini Çekti: Kızı İçin Öyle Bir Şey Yaptı ki…

Şu sıralar hayatına Almanya’da devam eden Tarkan’ın son sosyal medya paylaşımı herkesi çok şaşırttı. Tarkan’dan tüm babalara ders olacak o paylaşım!

Megastar Tarkan, kızı Liya ile birlikte objektif karşısına geçti. Kızı için tütü giyen ve o anları takipçileriyle paylaşan ünlü şarkıcı, “Rolling Stones tişörtü giyip cool (havalı) baba gibi takılmaya çalışırken, o tişörtün altına tütüyü böyle giydiriverirler işte!” sözleriyle güldürdü. 2016 yılında Pınar Dilek ile sürpriz bir şekilde nikah masasına oturan Tarkan, iki yıl sonra da baba olmuş ve kızına Liya adını vermişti. Pandemi sürecinde sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan ve keyifli anlarını yayınlayan ünlü şarkıcı, yeni bir paylaşımda bulundu.

KIZI İÇİN TÜTÜ GİYDİ

Kızı ile oyun oynayan Tarkan, Liya için tütü giydi. O anları yayınlayan 48 yaşındaki şarkıcı, gönderisinde, “Rolling Stones tişörtü giyip cool (havalı) baba gibi takılmaya çalışırken, o tişörtün altına tütüyü böyle giydiriverirler işte! İyi hafta sonları dilerim… Özledim sizleri canlarım” ifadelerini kullandı. Esprili paylaşımıyla kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gören Tarkan’ın fotoğrafına; Kenan Doğulu, Ceylan Ertem ve Burcu Kara gibi ünlü isimler yorum yaptı.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Tarkan (@tarkan)’in paylaştığı bir gönderi

Öte yandan bir süredir yaşamını Almanya’da sürdüren ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde de Liya ile yer aldığı bu fotoğrafını, “5 çayına davet edildim yine.” notuyla yayınlamıştı.

HAYRANIYLA EVLENDİ

Tarkan ve Pınar Dilek, 5 yıl önce ünlü şarkıcının Tarabya’daki villasında düzenlenen törenle hayatlarını birleştirmişti. Nikahta şarkıcının annesi Neşe Tevetoğlu, ağabeyi Hakan ve kardeşi Adnan Tevetoğlu hazır bulunurken, Pınar Dilek’in Almanya’da yaşayan ailesi de Türkiye’ye gelmişti. Çiftin nikah töreni Türk basını kadar Alman basınında da büyük yankı uyandırmıştı. Küçüklüğünden beri büyük bir Tarkan hayranı olduğu ortaya çıkan Pınar Dilek, yaklaşık 7 yıl önce şarkıcının Almanya konseri sonrasında ünlü sanatçı ile tanışmış ve arkadaşlıkla başlayan ilişkisi kısa sürede aşka dönüşmüştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu