Magazin

Meedo’yla Yaşamak İçin Türkiye’yi Terk Eden Şeyma Subaşı’nın Son Hali Görenleri Şaşkına Çevirdi: Noldu Sana Şeyma?

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı, gününü gün etmeye devam ediyor. Nişanlısı Meedo ile Miami’de yaşamak için Türkiye’yi terk eden Şeyma Subaşı, geçtiğimiz gün 480 bin dolarlık kolyesini göstermek için şekilden şekile girmişti. Bugün ise Miami’den paylaşımlar yapmaya devam eden güzelimiz yüzündeki maskeyle herkesi şaşırttı! Noldu sana Şeyma?

Youtube’da Söyledikleriyle Olay Oldu!

Bildiğiniz gibi Şeyma Subaşı son olarak Youtube kanalında paylaştığı video ile Youtube’a geri döndüğünü açıklamıştı. Bundan sonra hayatının bir kısmını Youtube’ta paylaşmaya hazırlanan Şeyma, o videosunda oldukça ilginç açıklamalarda bulunmuştu. Hatta bir dönem Meedo ile ayrılıklarını da Ibiza’nın konumuna bağlamıştı güzelimiz; “Ibiza’nın böyle bir enerjisi var. Es Vedra’nin olduğu yer bermuda şeytan üçgeninin bir tanesinin olduğu yer deniliyor. Oradan dolayı olabilir. İnanılmaz bir enerjisi var ama bununla beraber gerçekten çok ağır bir enerjisi var, o enerjiyi hissediyorsunuz hem iyi anlamda hem kötü anlamda. Biz kötü hissettik demek istemiyorum ama eğer zihniniz kuvvetli değilse bir tık bocalayabiliyorsunuz”

Evlilik konusunda ise güzelimiz şu sözleri söylemişti; ”Herkes evlilik ne zaman diye soruyor. Evlilik kadar kafanıza taş düşsün. Belki de evlendik. Nereden biliyorsunuz? Meedo bana, ‘Sana öyle bir düğün yapacağım ki bir sene boyunca dünyadaki herkes bizim düğünümüzü konuşacak’ dedi”

Bu Maske Ne Şeyma?

Bu açıklamanın ardından Miami’ye giden ve Meedo ile yeni bir hayat kuran Şeyma Subaşı, geçtiğimiz gün sevgilisinin kendisine hediye ettiği ve değerinin 480 bin dolar yani yaklaşık olarak 3 milyon 840 bin TL olduğu kolye ile sosyal medyada göstermek için şekilden şekile giren güzelimiz sosyal medya kullanıcılarının diline düştü. Bugün ise Şeyma Subaşı paylaşımlarına son hız devam ediyor! Miami’den kahve postu paylaşaya güzelimizin yüzündeki maske ise görenleri şaşırttı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu