Magazin

Meedo’yla Yaşamak İçin Amerika’ya Taşınan Şeyma Subaşı’nın Yeni Tarzı Herkesi Şoke Etti: Şeyma’yı Tanıyamadık!

Instagram’ın güzel fenomenlerinden Şeyma Subaşı, sevgilisi Meedo ile birliktelik yaşamaya devam ediyor. Evliliklerini dört gözle beklediğimiz Şeyma bu sefer Fransız tarzı bir kıyafetle karşımıza çıktı. Eski Fransız tarzı kıyafetlerle tanınmaz halde Instagram fotoğrafları paylaşan Şeyma Subaşı’nın bu paylaşımına kısa sürede like ve yorum yağmuru geldi. Yorumlarda ise pembeler içindeki Şeyma Subaşı’yı tanıyabilen neredeyse olmadı!

Bir Küs Bir Barışık!

Bir küs bir barışık çiftimiz Şeyma ve Meedo, geçtiğimiz aylarda evleneceklerini açıklamıştı ancak bundan kısa bir süre sonra Şeyma, hamile olduğunu ancak bebeklerini kaybettiğini söyleyerek düğünü ertelediklerini duyurdu. Sonrasında da ayrılık haberlerinin arkası kesilmedi. Çiftimiz nasıl ayrıldı, nasıl barıştı bilemiyoruz ancak şimdilerde oldukça mutlu mesut yaşamaya devam ediyorlar.

Şeyma, Meedo ile Amerika’ya taşındığını geçtiğimiz günlerde yayıladığı Youtube videosunda söylemişti. Hatta ayrılıklarını Ibiza’nın enerjisine bile yormuştu; “Ibiza’nın böyle bir enerjisi var. Es Vedra’nın olduğu yer bermuda şeytan üçgeninin bir tanesinin olduğu yer deniliyor. Oradan dolayı olabilir. İnanılmaz bir enerjisi var ama bununla beraber gerçekten çok ağır bir enerjisi var, o enerjiyi hissediyorsunuz; hem iyi anlamda hem kötü anlamda. Biz kötü hissettik demek istemiyorum ama eğer zihniniz kuvvetli değilse bir tık bocalayabiliyorsunuz.”

Şeyma Pembeler İçinde!

Bununla da yetinmeyen Şeyma, Meedo ile evlendikleri zaman, düğünlerini bir sene boyunca tüm dünyanın konuşacağını iddia etmekten de geri durmadı; “Herkes evlilik ne zaman diye soruyor. Evlilik kadar kafanıza taş düşsün!” diyen Şeyma Subaşı, “Belki de evlendik… Nereden biliyorsunuz? Meedo bana, ‘Sana öyle bir düğün yapacağım ki bir sene boyunca dünyadaki herkes bizim düğünümüzü konuşacak!’ dedi”

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Seyma (@seymasubasi)’in paylaştığı bir gönderi

Tüm bunların ardından ise Şeyma Subaşı Fransız tarzında pembe bir takımla karşımıza çıkan Şeyma’ya ne giyse yakışıyor gerçekten!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu