Magazin

Meedo’yla Şeyma Subaşı Barıştı mı? Şeyma’dan Kafaları Karıştıran Hareketler: Önce Kolye Şimdi de Yüzük!

Instagram güzelimiz Şeyma Subaşı ve milyarder mi yoksa dolandırıcı mı olduğunu anlayamadığımız sevgilisi Meedo geçtiğimiz günlerde ayrılmıştı. Ancak Şeyma Subaşı’nın bugün paylaştığı storyden sonra kafalar yine karıştı. Meedo’nun evlilik teklifi ederken hediye ettiği tektaşı bugün yeniden parmağına takan Şeyma Subaşı, son hız partilemeye devam ediyor.

Peri Masalı Bitti!

Şeyma ve Meedo’nun ilişkisi arap saçına dönmüş durumda. Önce ultra zengin olduğunu öğrendiğimiz Meedo sayesinde oturduğumuz yerden Miami, Bali, Endonezya ve Ibiza turu yapmıştık. Bu gözler neler görmedi ki? Özel jetler, milyon dolarlık arabalar, lüks mücevherler, 50 metrelik yatlar, saraylara benzeyen villalar… Her şey mükemmeldi! Şeyma gerçekten de peri masalının içine düşmüş gibiydi. Hatta evlilik planları da son hız devam ediyordu.

Ancak bir anda her şey tersine döndü… Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Meedo hakkında dolandırıcı olduğu söylentileri Türk basınını oldukça meşgul etti. Sonrasında ise Meedo’nun doğum gününün ardından tüm ipler koptu. Şeyma Subaşı önce hamile olduğunu ve bu yüzden de Meedo ile düğünü ertelediklerini duyurdu. Bu storyi kısa sürede kaldırmış olsa da; magazincilerin ekran görüntüleri sayesinde haber tüm Türkiye’de yankı uyandırdı.

Barıştılar mı?

Ertesi gün ise bebeğini kaybettiğini duyuran Şeyma, aynı hafta içinde Meedo’dan ayrılıp Instagram’dan hem takibi bıraktı hem de tüm fotoğrafları kaldırdı. Ayrılığın ardından birçok iddia ortaya atıldı… Meedo’nun Şeyma’nın gerçek yüzünü gördükten sonra ayrıldığını söyleyenler de vardı; bizim Mısırlı eniştemizin dolandırıcı olduğunu iddia edenlerde! Ancak dün akşam Şeyma’nın Instagram’a attığı story her şeyi değiştirdi.

Bvlgari markasına ait 21 bin dolarlık kolyesiyle hava atan Şeyma Subaşı, bugün ise arkadaşlarıyla büyük bir yatta eğlenmeye başladı. Ancak Şeyma’nın parmağında parıldayan yüzük herkesi şoke etti! Meedo’dan ayrıldığını duyuran Şeyma, sevgilisinin evlilik teklifi ederken hediye ettiği tektaşı takmıştı. Bu durum herkesi şaşırtsa da; Meedo ve Şeyma barıştı mı? Sorusunu akıllara getirdi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu