Magazin

Meedo Enişte Sedat Peker’e Özendi İfşa Başladı: Şeyma Subaşı’ndan Yüzük İddialarına Kadar Hepsini Tek Tek Açıkladı!

Meedo enişte Instagram hesabından yeni bir açıklama yayınladı! Geçtiğimiz günlerde Meedo’nun hakkında çıkan “ifşa” haberlerinde; Şeyma Subaşı – Meedo ikilisinde ilişkiyi bitiren tarafın Meedo olduğunu öğrenmiştik. Şu aralar Meedo ve Şeyma ayrılar mı yoksa barıştılar mı bilemiyoruz ancak eniştemiz gazetede çıkan iddialara yanıt vermek için Instagram hesabından açıklama yayınladı.

Ayrılmayı Şeyma İstemiş!

Sedat Peker’e özenen Meedo; Şeyma Subaşı’yla yaşadığı ilişkiden, harcamalara hatta sahte yüzün iddiasına kadar her şeye yanıt verdi; ”Şeyma Subaşı’yla olan ilişkimi dışarda tutarak açıklıyorum. Türk medyasında ortaya çıkan bazı yanlış noktalara açıklık getirmek istiyorum. İlk olarak bir çift bir bebek kaybetmenin çetin deneyimini yaşarsa bu onları duygusal açıdan da olmak üzere birçok şekilde etkiler. Medya onu sürekli kötü gösteriyor ki bu doğru değil. Şeyma’dan ayrılmayı tercih etmedim ve o da benden ayrılmayı tercih etmedi. Bazen iki insanı biraraya getiren şeyleri hatırlamak için zamana ihtiyacınız olur. İkincisi de Şeyma’nın ne kadar harcama yaptığından hiç şikayetçi olmadım. aslına bakarsanız ben bir insanla ilişkide olduğumda onun da aynı harcama imkanına sahip olması gerektiğine inanırım ve istediği her şeyi alabilmeli. Benimle aynı yasam tarzına sahip olabilmeli. Şeyma bütün bu harcamayı haketti çünkü hiç umursamadı.

Hala Şeyma’ya Aşıkmış!

“Gazeteciye yaptığım açıklama ilişkimizdeki sorunların sahte mücevherler ya da sahte yüzükle ilgili çıkan yalan yanlış haberlerle bir ilgisi olmadığını açıklamak içindi. Ona Şeyma’nın kendi kartı olduğunu ve istediği ne varsa aldığını söyledim. Bu yüzden de ona sahte bir şey almış olma şansım yok. Ama medyanın bir insanın hayatına bakışı ve kendi çıkarı için makale yayımlamasıyla yeniden hayal kırıklığı yaşadım. Ama doğru anladıkları bir şey var. Ben insanların onun hakkında ne düşündüğünü önemsemeden ona dünyaları vereceğim bir kadına aşığım. Çünkü o çok iyi biri ve hiçbir zaman değişmek istemiyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu