Magazin

Masumlar Apartmanı’nın Yıldızı Ezgi Mola Koronavirüs Dinlemiyor Instagram’dan Ayara Devam Ediyor: “Bunu Yapanın..”

Masumlar Apartmanı’nın güzel oyuncusu Ezgi Mola, bugünlerde Koronavirüs nedeniyle zor günler yaşıyor olsa da; evinden paylaştığı video ve fotoğraflarla takipçilerini sağlığıyla ilgili bilgilendirmekten geri durmuyor. 2 doz Koronavirüs aşısı olan Ezgi Mola, aşı sayesinde hastalığı hafif atlattığının da altını çizmeden duramıyor. Kendisi gibi yakın arkadaşı Enis Arıkan’ın da Koronavirüs olduğunu öğrenen Ezgi Mola, Enis Arıkan’la kendisini nazar değdiğini düşünmeden edemiyor! Tüm bu yaşananların arasında ise Ezgi Mola, yine ülkemizde yaşananlara sessiz kalamadı ve Instagram hesabından sitem etmeyi ihmal etmedi.

ezgi mola-masumlar apartmanı

Hem Köpeğini Kaybetti Hem de Koronavirüs Oldu!

Özellikle geçtiğimiz haftalarda Antalya Manavgat’ta başlayan ardından da tüm Akdeniz ve Ege bölgesini etkisi altına alan orman yangınları konususunda elini taşın altına koyan ünlülerden olan Ezgi Mola, ülkemizde yaşanan her sorunla yakından ilgilenmeyi oldukça seviyor. Sık sık eleştirilerde hatta sitemlerde bulunmaktan kaçınmayan güzel oyuncunun hastalığı da kendisine engel olmadı.

Geçtiğimiz gün Koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklayan oyuncu, önceki hafta köpeğini kaybetmesinin ardından derin bir üzüntü yaşamış ve bu anları da takipçileriyle paylaşmaktan geri durmamıştı. Ezgi Mola tam kendini toparlamaya başlamıştı ki; bir de Koronavirüs testinin pozitif çıktığını öğrendi kendisinin ardından yakın arkadaşı Enis Arıkan’ın da Koronavirüs olduğunu öğrenen güzel oyuncunun hem Erşan Kuneri seti hem de Enis Arıkan’ın Camdaki Kız seti Koronavirüs paniği nedeniyle ertelenmek zorunda kaldı.

Ezgi Mola’yı Yine Delirttiler!

Evinde kendini karantina altına alan güzel oyuncu, yine Instagram’a sardı! Edirne’deki bir çevre kirliliğini gören Ezgi Mola, bu konu hakkında paylaşım yapmaktan geri durmadı: “Offff Bunu yapan yaratıkları insanlaştırmak çok uzun yıllar alacak! Ne yazık ki vatanını, toprağını, herhangi bir canı sevme güdüsü yok bunu yapanların! Aidiyet duygusu, sevmek ve sevilmek gibi hisleri yok bunu yapanların.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu