Gündem

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Öfkeden Deliye Döndü Açtı Ağzını Yumdu Gözünü: Yuh Artık!

Ezgi Mola, son zamanlarda yıldızı en çok parlayan oyunculardan biri. Güzel oyuncu uzun süredir ekranlarda olan bir isim ve bu zamana kadar oldukça fazla sayıda projede yer alma fırsatı bulmuş fakat son zamanlarda yer aldığı Masumlar Apartmanı ile ününe ün kattı giyebiliriz. Safiye performansıyla hepimizi ekranlara kilitleyen Ezgi Mola, Instagram’da da oldukça iyi bir takipçi sayısına sahip. Instagram hesabını aktif olarak kullanan ünlü, son olarak öyle bir şeye isyan etti ki takipçilerini oldukça şaşırttı.

Tatil Yapma Fırsatı Bulamadı

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

ezgi mola (@ezomola)’in paylaştığı bir gönderi

Masumlar Apartmanı, Türk ekranlarında izlemeye alışık olmadığımız bir dizi. Sarsıcı sahneleri ile adını bu kadar duyurmayı başarmış olan dizinin sevilmesinde Ezgi Mola’nın da payı var muhakkak. Güzel oyuncu dizide öyle bir performans sergiledi ki hepimizin ağzı açık kaldı. Masumlar Apartmanı, oldukça sarsıcı bir bölüm olan sezon finalini yayımladıktan sonra dizinin oyuncuları, rahatlamak için kendilerini tatil beldelerine atmıştı. Yoğun bir tempodan çıkan Ezgi Mola ise rol arkadaşı Merve Dizdar ile çalışmaya devam ediyor. Güzel ikili Cem Yılmaz’ın projesi olan Erşan Kuneri için hiç ara vermeden kamera karşısına geçti ve çalışmayı sürdürdü. Başarılı oyuncu her ne kadar yoğun bir dönemden geçse de Instagram hesabını kullanmayı hiç aksatmadı. Takipçileri ile sürekli olarak etkileşim halinde olan Ezgi Mola iyi kötü her anını ve fikrini Instagram hesabından paylaşmaya devam ediyor.

Hayvanlara ve Doğaya Karşı Olan Sevgisi Herkes Tarafından Biliniyor

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

ezgi mola (@ezomola)’in paylaştığı bir gönderi

Ezgi Mola, doğa ve hayvanlar için ciddi anlamda mücadele eden ve sesini duyuran bir isim. Rahatsız olduğu konuları açık bir şekilde dile getirmekten korkmayan güzel oyuncu, doğa katliamı ve hayvana şiddet gibi konularda hiçbir zaman sessiz kalmıyor.

Tepkisi Sert Oldu!

Ezgi Mola

Kargı Koyu’nun imara açılması haberi gündeme bomba gibi düştü. Bu haberin ardından neredeyse çoğu ünlü bu duruma tepki gösterdi ve rahatsızlıklarını dile getirdi. Ezgi Mola bu durum ile ilgili, ”Yuh artık be!!! Sattınız sattınız doymadınız!!!!” ifadelerini kullandı. Güzel oyuncu daha uzun bir süre bu durum ile ilgili tepkisini ortaya koyacak gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu