Magazin

Masumlar Apartmanı’nın Naci’si Tansel Öngel Zamanında Öyle Biriyle Partner Olmuş ki: Aslında Çok Popülermiş!

Masumlar Apartmanı’ndaki rolüyle gönüllerimizde taht kuran Cansel Öngel, son zamanlarda yıldızı epeyce parlayan oyunculardan. Ünlü oyuncu rolünü canlandırmıyor, yaşıyor resmen! Şimdilerde Masumlar Apartmanı dizisinde rol alsa da yakışıklı oyuncu aslında uzun süredir ekranlarda olan bir isim hatta zamanında öyle biriyle rol arkadaşı olup dizi gereği aşk yaşamış ki duyduğunuzda çok şaşıracaksınız.

Masumlar Apartmanı’ndaki Rolüyle Hepimizi Büyülemişti

Safiye’nin biricik aşkı, bize edebiyatı sevdiren adam: Naci. Hepimiz Naci ile güldük, Naci ile ağladık. Yakışıklı oyuncu rolünü öyle güzel oynadı ki tüm izleyenleri kendine hayran bıraktı. Safiye ile 20 yıl sonra kavuşmaları, yürek yakan cinstendi. Dizinin sezon finalinde Amerika’ya tedavi olmak için giden Naci’nin ikinci sezonda ortaya nasıl bir şekilde çıkacağı merak konusu. Oyuncu öyle yetenekli ki yok yok maşallah. Oyunculuğunun yanında müzisyen olduğunu da bilmeyen yoktur herhalde.

On Parmağında On Marifet

Oyunculuğu ile ortalığı kasıp kavuran Tansel Öngel aslında oldukça yetenekli bir isim. Ünlü oyuncu bir yandan Türkiye’nin en popüler dizilerinden birinde oynuyor bir yandan da müzisyenlik yapıyor. Şarkı söylemeyi çok seven Tansel Öngel’in yapabildikleri bunlarla sınırlı değil. Tansel Öngel hem gitar hem bağlama hem de klarnet çalabiliyor. Tü tü tü maşallah! Böylesine yetenekli olunca kariyerinde de başarılı olması gayet normal tabii. Müzisyenlikle uğraşsa da oyunculuk hayatını ön planda tutan yakışıklı isim, zamanında çok ünlü bir isimle partner olma fırsatı bile yakalamış!

2000’li Yılların Aranan Yıldızıymış

Tansel Öngel

2000’li yıllarda Türkiye’nin en sevilen dizilerinden biri olan Güz Yangını, pek çok ünlü ismi de içinde barındırmış. Cansu Dere’nin başrolünde olduğu dizide Tansel Öngel’de ona eşlik etmiş. İkili dizide, dolu dizgin aşk yaşayan bir çifti canlandırmış. Tansel Öngel o zamanlardan hem yakışıklılığı hem de başarıları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu