Magazin

Masumlar Apartmanı’nın Kardeşlerine Neler Oluyor? Ezgi Mola Kankası Merve Dizdar’a Öyle Bir Benzetme Yaptı ki..

TRT 1’in sevilen dizisi “Masumlar Apartmanı”, özellikle Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın oyunculuğuyla öne çıkıyor. Ama Ezgi Mola’nın gerçek hayatta da çok yakın olduğu Merve Dizdar için söyledikleri hayli şaşırtıcıydı!

Geçtiğimiz sezonun en çok izlenen dizilerinden biri de “Masumlar Apartmanı”ydı. Sıra dışı bir senaryoya üstün yetenekli oyuncular ve işinde usta bir teknik ekip eklenince sonuç kaçınılmaz oldu! Sevgisiz ve şiddet dolu bir ortamda büyüyen kardeşlerin yaşadığı psikolojik rahatsızlıkları anlatan dizi, oyuncularını da bambaşka bir noktaya taşıdı. Dizinin “esas çifti” Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah, kariyerlerinde önemli bir sıçrama yaptı. Ama asıl parlayanlar abla kardeşi oynayan Ezgi Mola ve Merve Dizdar oldu!

Yıllarca komedi projelerinde izlediğimiz Ezgi Mola, dramda da ne kadar yetenekli olduğunu herkese gösterdi. Kariyeri on 3-4 yılda yükselişe geçen Merve Dizdar ise bu dizi sayesinde şöhretin zirvesine çıktı. Üstelik, daha önce “Alice” müzikalinde birlikte oynayan Ezgi Mola ve Merve Dizdar, gerçek hayatta da kardeşten öte hale geldi. Tatilde bile birbirlerinden ayrılamayan ve yeni dizileri “Erşan Kuneri”de de birlikte oynayan ikilinin uyumu parmak ısırtıyor. Ezgi Mola’nın kankası Merve Dizdar için söyledikleri ise gözleri yaşartıyor.

“Canavar gibi”

Popülerliğinin zirvesinde olan Ezgi Mola, her ay bir dergiye kapak olmaya başladı. Bu ay da Instyle için röportaj veren ünlü oyuncu, sevgilisi ve yakın arkadaşları için de özel yorumlar yaptı. Rol arkadaşı ve kankası Merve Dizdar için söyledikleri ise iç ısıtan cinstendi: “İnsan olarak güzel kalp, oyuncu olarak bir yetenek abidesi, canavar gibi bir kız Merve. Hayranlıkla izliyorum onu, gurur duyuyorum. Merve’yle her yere gidilir.” Bakalım, sıkı dostlar “Erşan Kuneri” dizisinde ne hallerde karşımıza çıkacak? Merakla bekliyoruz!

Yıllar Geçse de Değişmiyor! Bir Zamanlar Çukurova’nın Yıldızı Hande Soral’dan Öyle Bir Güneşlenme Pozu Geldi ki…

Netflix Heyecanını Bile Yaşayamadı! Demet Özdemir’in Başı Büyük Belada: “Aşırı sinirliyim…”

Bir Yorum

  1. Bu gazetecilik değil, rezalet, tık toplama çakallığı. Atılan başlıkla zavallı içerikli haberin alakası yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu