Magazin

Masumlar Apartmanı’nın İnci’si Farah Zeynep Abdullah’ın Yıllar Önceki Halleri Olay Oldu: Bu Sen Misin?

Farah Zeynep Abdullah, son yılların en çok konuşulan oyuncularından biri. Son olarak Masumlar Apartmanı adlı dizide İnci rolünü canlandıran güzel oyuncu, tüm Türkiye’yi başarılı performansı ile etkilemişti. Farah Zeynep Abdullah bir yandan güzelliği ile izleyiciyi ekrana bağlarken bir yandan da oyunculuğu ile oldukça beğeni toplamıştı. Güzel oyuncu şimdilerde doğal güzelliği ile oldukça konuşulsa da bundan yıllar önce şimdikinden çok daha farklı bir görünüme sahipmiş. Farah Zeynep Abdullah’ın o hallerini gördüğünüzde oldukça şaşıracaksınız.

İnci’nin Ölümü Hepimizi Yasa Boğmuştu

inci

Masumlar Apartmanı belki de son yılların en sarsıcı dizilerinden. Reyting rekorları kıran dizi, büyük bir hayran kitlesine sahip. Geçtiğimiz ay sezon finali yapan dizi, son bölümüyle hepimize ufak çaplı bir kalp krizi geçirtmişti. İnci karakterinin diziden çıkacağı iddiaları kesinlik kazanmış; Farah Zeynep Abdullah, Masumlar Apartmanı dizisine veda etmişti. İnci karakterinin diziden çıkması ile ilgili Farah Zeynep Abdullah’tan açıklama gelmişti ve diziye tekrar dönmeyeceğini belirtmişti. Bu haber bizi çok üzse de güzel oyuncuyu yeni projelerde görmeyi umut ediyoruz. Kendisi Türk ekranlarının doğal güzellerinden olduğu için hepimizin sempatisini kazanıyor. Şimdilerde mavi saçlarıyla tarzını konuşturan güzel oyuncu bundan yıllar önce şimdiki halinden çok daha farklı bir görünüme sahipmiş. İşte Farah Zeynep Abdullah’ın o halleri!

Kendisi Küçük Yaşlarından Beri Ekranlarda Olan Bir İsim

Güzel oyuncu geçmişte oldukça uzun bir süre siyah saç rengini kullanmış. Liseli yıllarına ait bu fotoğrafta çok farklı bir Farah Zeynep Abdullah görüyoruz!

farah zeynep abdullah

Yıllar önce Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisiyle ekranlara gelen Farah Zeynep Abdullah, turuncu saçları ve genç halleri ile izleyicilerin sevgisini kazanmış. O zamanlar 20’li yaşlarına yeni girmiş bir genç kadın olan Farah Zeynep Abdullah, kemikli yüz yapısıyla daha belirgin hatlara sahipmiş.

Farah Zeynep

O zamanlar da şimdiki gibi az makyaj yapan Farah Zeynep Abdullah, yıllar içinde görüntü olarak büyük bir değişim yaşamış. Genç hali, şu an ki halinden farklı olan güzel oyuncu estetik yaptırmadığını her fırsatta vurgulayan isimlerden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu