GündemMagazin

Masumlar Apartmanı’nın İnci’si Farah Zeynep Abdullah Aykırı Olmaya Devam Ediyor: Yaptığı Açıklama İle Takipçilerini Çok Şaşırttı!

Farah Zeynep Abdullah, duru güzelliği ve çarpıcı açıklamalarıyla gündeme gelen ünlülerden biri. İş hayatı kadar aşk hayatıyla da konuşulan Farah Zeynep Abdullah, zaman zaman Instagram hesabından takipçileriyle iletişim kuruyor ve soru cevap etkinlikleri düzenliyor. Geçtiğimiz saatlerde yine soru cevap etkinliği yapan ve kendisine sorulan soruları yanıtlayan Farah Zeynep Abdullah, son zamanlarda oldukça popüler olan ve neredeyse bütün ünlü camiasının katıldığı bir akımı eleştirdi. Aykırı tavrıyla dikkat çeken güzel oyuncu, sizi çok şaşırtacak!

Yoğun İş Hayatına Ara Verdi!

Farah Zeynep Abdullah, son olarak Türkiye’nin en çarpıcı dizilerinden olan Masumlar Apartmanı dizisinde yer aldı ve oyunculuğu ile hepimizi büyüledi. İnci karakteri ile bütünleşen Farah Zeynep Abdullah, diziye veda edeceğini duyurduğunda hepimiz ufak çaplı bir şok yaşadık. Yoğun set saatlerinden yakınan oyuncu, yorgunluğu nedeniyle diziye veda ettiğini belirtti. İş hayatında kendisini bu denli tükenmiş hisseden oyuncu, aşk hayatında ise oldukça iyi bir dönemden geçiyor şu sıralar.

Aşıklar Gizlenmeden Dolu Dizgin Aşklarını Yaşıyor

Farah Zeynep Abdullah

Farah Zeynep Abdullah, ilk olarak bu fotoğraf ile sevgilisini paylaşmış fakat net bir şey söylememişti. Sonrasında Dj Artz lakaplı müzisyen ile aralarındaki aşk iddialarını kabul eden güzel oyuncu, şimdilerde oldukça mutlu bir ilişki yaşıyor. Aşkını gizleme gereği duymayan Farah Zeynep Abdullah, sevgilisine olan sevgisini Instagram hesabından dile getiriyor. Sosyal medyada aşk hayatını paylaşmaktan çekinmeyen ünlü oyuncu bazı konulardaki fikirlerini de takipçileri ile paylaşıyor. Son olarak ise şimdilerde popüler olan bir akım hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Sevmiyorum!

Kubilay Aka

”Kimsede olmayan bir fotoğrafını paylaş!” akımını muhakkak duymuşsunuzdur. Ünlüler bu zamana kadar hiçbir yerde yayımlanmamış fotoğraflarını takipçileri ile paylaşıyorlar ve oldukça eğlenceli zamanlar geçiriyorlar. Kubilay Aka, Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz gibi pek çok ünlü isim bu akıma katıldı ve çok sevdi fakat Farah Zeynep Abdullah bu ünlülerle aynı fikirde değil.

Kendisinden bu akıma katılmasını isteyen bir takipçisine ”Göndermicem! Bu muhabbeti sevmedim, sıkıcı.” yanıtını veren ünlü oyuncu takipçilerini oldukça şaşırttı. Aykırı yönünü bir kez daha gösteren Farah Zeynep Abdullah, bakalım ilerleyen zamanlarda ne gibi açıklamalarda bulunacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu