Magazin

Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar’a Neler Oluyor? Son Paylaşımındaki Sözler Kime: “Artık Büyüyün!”

Son zamanların en popüler oyuncularından olan Merve Dizdar, hayatının altın çağını yaşamaya devam ediyor. Masumlar Apartmanı’yla yakaladığı çıkışı sürdüren ve bu yaz aylarında da iki farklı proje için koşturan Merve Dizdar, dur durak demeden kariyer basamaklarını üçlü beşli çıkmaya devam ediyor. Masumlar Apartmanı dizisinden sonra Cem Yılmaz’ın Netflix’te yayınlanacak ilk dizisi Erşan Kuneri’nin kadrosunda olan Merve Dizdar, aynı zamanda Nuri Bilge Ceylan’ın yeni filminin başrollerinden birini kapmayı başardı.

Arı Gibi Çalışıyor!

Aynı anda hem Erşan Kuneri çekimlerine hem de Nuri Bilge Ceylan’ın yeni filmi için koşuşturmaya başlayan Merve Dizdar, bu setlerin ardından da TRT’nin Masumlar Apartmanı dizisine geçerek orada da çalışmaya devam edecek. Merve Dizdar’ın çalışkanlığı ve azmi herkesi etkilemeye devam ederken; güzel oyuncunun son paylaşımları kafalarda soru işaretleri yaratıyor.

2018 yılında hayatını birleştirdiği Gürhan Altundaşar’dan geçtiğimiz aylarda boşandığını açıklayan Merve Dizdar, ihanet ve aldatma iddiaları hakkında da böyle bir durumun olmadığını söylemişti. İkilinin asıl ayrılık nedenleri ise çocukmuş! Gürhan Altundaşar’ın çocuk isteği Merve Dizdar tarafından kabul görmeyince çiftimiz yollarını ayırmak zorunda kalmışlar.

Merve Dizdar’dan Manidar Paylaşımlar!

Ayrıldıktan sonra sık sık arkadaşlarıyla paylaşımlar yapan Merve Dizdar, bugün Berhan Budak’ın bir paylaşımını kendi Instagram storylerinde paylaştı. Epiktetos’tan alıntı yapan güzel oyuncunun bu sözleri kime acaba? “Başkalarının size hayran olmasına bağımlı olmayın. Bunda hiçbir güç yoktur. Kişisel erdeminiz dış bir kaynaktan çıkartulamaz. Kişisel erdeminiz arkadaşlarınızda bulunmaz, başka insanların size gösterdiği saygıda da bulunmaz. Diğer insanlar, sizi sevenler bile, sizin fikirlerinizle uyuşmazlar, sizi anlamazlar ya da sizin coşkunuzu paylaşmazlar. Bu bir yaşam olgusudur. Artık büyüyün! Başka insanların sizinle ilgili ne düşündüklerinden size ne! Kendi erdeminizi kendiniz yaratın. Epiktetos”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu