Magazin

Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar Öyle Bir Açıklama Yaptı ki…”Ne Gürhan Ne Ben…”

Yaz sezonunda final yapan ‘Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar, eşi Gürhan Altundaşar ile boşanma kararı aldılar. Sosyal medyayı pek kullanmayan Dizdar; mecbur kaldığını düşünmüş olacak ki, sosyal medyadan açıklama yaptı. Yeni sezonda hangi filmde oynayacağı merak konusu olan güzel oyuncunun evliliğini bitirmesinin arkasındaki neden araştırılıyor! Eşiyle aile hayatını paylaşmayı ve gündemde olmayı pek sevmeyen oyuncunun evliliği için ‘doğal çift’ benzetmesi yapılıyordu.

Merve Dizdar Açıklaması

Yaz sezonuna giren ve sezon finali yapan dizi oyuncuları yorgunluklarını tatile çıkarak atma kararı alırlarken, Merve için bu durum pek iyi ilerlemiyor. Yaz sıcağında eğlencenin dibine vurmak için, eşiyle muhteşem tatil yörelerine akmak varken başına gelene bak!

Merve Dizdar, süper bir performansla Masumlar Apartmanı dizisini bitirdikten sonra eşi Gürhan Altundaşar ile anlaşmalı boşanma kararı aldılar. Onlar anlaşmalı boşandık deseler de sosyal medya çalkalanıyor. Yaptığı paylaşımda magazin bilmediğini söyleyen Merve, ortaya atılan iddiaların gerçek olmadığını söyledi.

“Gürkan’la karşılıklı konuşarak ve arkadaş kalarak ayrıldığımız doğru” açıklamasından sonra, tüm takipçilerinden ricada bulundu!.. Zor bir dönem geçirdiğini ve çirkin iddialardan sıkıldığını vurguladı. Herhangi bir aldatma olayının gerçekleşmediğini herkesin bilmesi gerektiğini söyledi. Konuya ilişkin Gürkan Altundaşar’dan herhangi bir açıklama gelmezken ikilinin arkadaş olarak kalıp kalmayacakları ise merak konusu oldu…

Yeni Bir Proje

2022 yılında yayına girmesi beklenen ‘Kuru Otlar Üstüne‘ filminde rol almasına kesin gözüyle bakılıyor. Merve Dizdar’ın evlilik hayatı olmasa da oyunculuk kariyeri yeni bir projede tüm hızıyla devam ediyor diyebiliriz.

1986 İzmir doğumlu olan Dizdar, dizideki başarısını Oyunculuk bölümü mezunu olmasına borçlu. Sadece o kadar da değil Oyunculuk alanında yüksek lisans derecesi de var. Kavak Yelleri, Geniş Aile, Bir Yastıkta, Doksanlar, Kırmızı Oda, Mucize Doktor, Vatanım Sensin, Kertenkele, Kırgın Çiçekler, Beş Kardeş, İnsanlar Alemi, Masumlar Apartmanı gibi bir çok yapımda görev almıştı. Aşk acısı çeken Merve’ye yeni projelerinde başarılar diliyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu