Magazin

Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar Ayrıldığı Eşi Gürhan Altundaşar’la Görüntülenince Sosyal Medya Karıştı!

Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar, geçtiğimiz aylarda eşi Gürhan Altundaşar ile ayrılık kararı almış ve evliliklerini sonlandırmıştı. Çiftimiz önceki gün Kadıköy’de birlikte yemek yerken görüldü!

Birlikte Görüntülendiler!

Son dönemin popüler çiftlerinden olan Merve Dizdar (34) ile Gürhan Altundaşar (37) evliliklerini haziran ayında noktaladıklarını açıklamıştı. Boşanmış olmalarına rağmen dostlukları devam eden iki oyuncu, önceki gün Kadıköy’de bir araya geldi ve akşam saatlerini birlikte geçirdi. Dizdar’ın adı rol arkadaşı Uğur Uzunel’le aşk dedikodularına karışmış, iki taraf da bu iddiaları reddetmişti.


Dizdar ‘ihanet’ iddialarıyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı: “Magazin bilmiyorum. Anlamam da… Bu olaylar nasıl çıktı onu da bilmiyorum. Gürhan ile karşılıklı konuşarak ve arkadaş kalarak ayrıldığımız doğru. Fakat bunun dışında ortaya atılan çirkin iddiaların hiç gerçeklik payı yok. Yapmayın böyle, rica ederim. Zor bir dönem yeterince… Ne Gürhan ne ben birbirimizi aldatmadık, kimseyle yasak aşk yaşamadık, sadece bitti. Rica ediyorum…”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu