Magazin

Masumlar Apartmanı’ndan Ayrılan Farah Zeynep Abdullah Camdaki Kız İddiaları Hakkında İlk Kez Konuştu!

Geçtiğimiz sezon Masumlar Apartmanı dizisiyle seyirci karşısına çıkan Farah Zeynep Abdullah hakkında ortaya atılan iddiaların ardı arkası gelmiyor. Geçtiğimiz günlerde Farah Zeynep Abdullah’ın Masumlar Apartmanı’ndan, Camdaki Kız’a transfer olduğu söylentisi alıp başını gitmişti. Güzel oyuncu bu çıkan iddialara yanıt vererek, Camdaki Kız’a gelmeyeceğini açıkladı.

İnci’ye Veda Etmişti!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz sezon Farah Zeynep Abdullah, İnci karakterini canlandırdığı Masumlar Apartmanı’ndan ayrılmıştı ancak bu ayrılık sonunda ortalık fena karıştı. TV100’den Birsen Altuntaş’ın, İnci karakterinin öleceğini ve Farah’ın da geride kaldığı için diziden ayrıldığını açıklaması üzerine sosyal medya kullanıcıları atağa geçti! Pek çok kişi böyle bir nedenden dolayı Farah’ın diziden çıkmaması gerektiğini savundu.

Hatta o dönemlerde Ayşe Arman’a konuk olan Farah Zeynep Abdullah, konuyla ilgili şu açıklamayı yaparak, hikayenin değiştiği için diziden ayrıldığını kabul etti; “Benim ilk başta çok heyecanlandığım hikayede, aslında İnci, kitaptaki psikiyatrist gibi konumlandırılmıştı. Dizinin finalinde de Safiye’yi evden çıkartacak olan İnci’ydi. Fakat tabii ki dizi süreleri, hikayelerin açılımı derken, yolda, bazı şeyler değişmek durumunda kaldı. İyileşsin istediğimiz karakterler, kendi aşk hikayelerinde iyileşme yoluna girdiler. İlk bölümde asla apartmandan dışarı adım atamayan Safiye, Naci için tren istasyonuna bile gitti. Hatta, sezon finalinde, eldivensiz dışarı çıkacak kadar duvarlarını yıktı. İnci, kendini Han’a adamış, yaralarının başkalarının yarasını iyileştirmekle düzeleceğini umut eden, sabırla bunun için uğraşan bir kız haline geldi. İnci’nin finali, benim ilk heyecanlandığımdan farklı, hüzünlü ama bence güzel oldu.”

İlk Açıklama!

Tüm bunların ardından inzivaya çekilen güzel oyuncu hakkında önceki günlerde yeni bir iddia daha atıldı. Söylenenlere göre Farah Zeynep Abdullah, Kanal D’nin Camdaki Kız’ına transfer olmuş! Ancak güzel oyuncu Twitter’dan bu iddiaya yanıt vermekten geri durmadı ve Camdaki Kız kadrosuna katılmadığını ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu