Fragman

Masumlar Apartmanı, diğerleri ayıklarken Esat ve Gülben çoktan ‘Mercimeği Fırına Verdi!’

Masumlar Apartmanı bu gün (25.05.2021) 35. yeni bölümü yayınlandı. Masumlar Apartmanı 35. bölümde Esat ve Gülben aşkı level atladı!

Masumlar Apartmanı farklı yapısıyla ve yüreklere dokunan konusuyla zirveye yerleşme savaşı verirken, Gülben ve Esat aşkında bir level daha atladı. Aşkı pekiştiren masum tartışmalarla birbirlerine kızan sevgililer, Esat’ın “Sen bir dünyasın bende etrafında el ele tutuşmuş çocuklarım” demesinden sonra farklı bir boyuta geçti. Sizce, Esat Gülben’e gerçekten aşık mı, yoksa ona acıyor mu?

Diğer taraftan Han (Birkan Sokulu), İnci‘nin hayalini her defasında yanında görmesi ve ondan devamlı istemediği şeyler duymasıyla çıldıracak bir vaziyete düşmeye başladı.

Masumlar Apartmanı 35. yeni bölüm
Masumlar Apartmanı 35. yeni bölüm

Sanki kendisini mahzene kapatan Han değilmiş gibi ona yaklaşmaya ve Safiye Derenoğlu için yardım etmeye çabalayan Naci de bir garip adam. Gerçi, Her şeyi aşkından yaptığını 7’den 70’e herkese ispatladı değil mi. O zaman ona fazla takılmayalım, zaten hasta..

Gelelim Safiye’ye; hiç mutlu olamayacak mı bu kız? Şu dünyada elinde bir gül olup ta somurtan tek kişi Safiye’den başkası olamazdı değil mi? Yapacak bir şey yok, onunda kaderi, pardon senaryosu da öyle yazılmış. Ama ben yine de Naci’nin hastalıktan kurtulup Safiye ile mutlu olacaklarına inanıyorum…

Neyse, sizi daha fazla bekletmeden Masumlar apartmanı 35. bölümdeki aşk seremonisi ile baş başa bırakayım.

Kaynak: TRT 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu