Fragman

Masumlar Apartmanı 15 aralık salı 14. yeni bölüm fragmanı- Safiye düzelmeye başlıyor

TRT 1 ekranlarında hafta içi her salı saat 20:00 de yeni bölümü yayınlanan dizinin konusu. Safiye rolündeki Ezgi Mola ve kardeşi Gülben rolündeki Merve Dizdar‘ın temizlik takıntıları vardır. Kardeşleri olan Birkan Sokullu‘nun canlandırdığı Han ise geceleri çöp toplama takıntısı olan bir kişidir. Han Komşusu İnci rolündeki Farah Zeynep Abdullah‘a aşık olmuştur ve gizlice evlenmişlerdir. İnci’yi kabullenemeyen Derenoğlu ailesi fertlerinin yaşamı izleyicilerin ilgisini çekmektedir.

Masumlar Apartmanı 15 aralık 14. bölüm fragmanında neler oluyor?

Safiye‘nin durumu eski aşkı Naci yüzünden daha da kötüleşmeye başlıyor. Ölümün eşiğinden dönen Gülben, bir müddet Esat ile görüşmeyecek. Naci, Han’dan Safiye’nin iyileşmesi için yardım isteyecek. Naci ve Safiye yavaş yavaş dost olma yolunda adımlar atarlar. Uzun bir süre ilgisiz kalan Neriman da kendini odaya kapatacaktır.

Masumlar Apartmanı 8 aralık salı 13. bölümde neler olmuştu?

Han’ın Gülben’i korkutmak için plan yapmış ve polise şikayet etmişti ve polisin Gülben’i Esat ile tekrar görüşmemesi ve tekrar böyle şeyler yapmaması konusunda uyarmasıyla Gülben tekrar evine dönmeyi başarır. Bu durumu öğrenen Safiye, komşuları Derenoğlu ailesinin evini basar. Han’ın oyununu babası ile konuşurken Safiye ve Neriman da öğrenir. Pişman olan Han kendine kızmaya başlar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu