Gündem

Masumiyet Dizisinin Yıldızı İlayda Alişan’dan Sevindiren Paylaşım: Umudunu Kaybetmedi!

İlayda Alişan, sempatik tavırları ve doğal güzelliği ile son zamanlarda yıldızı en çok parlayan oyunculardan biri oldu. Genç yaşına rağmen uzun süredir ekranlarda olan güzel oyuncu, yer aldığı Masumiyet dizisinin final yapmasıyla kendini tatil beldelerine attı. Güzel oyuncu sevgilisi Serkay Tütüncü ile aşk tatiline devam ederken, sosyal medyadan paylaşım yapmayı da unutmadı. Ünlü oyuncu, içinde bulunduğumuz zorlu zamanlara rağmen yaptığı umut dolu paylaşımla hepimizin içini ısıttı.

Masumiyet’in Ömrü Kısa Sürdü

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

İlayda Alişan (@ilaydalisan)’in paylaştığı bir gönderi

Masumiyet dizisi, FovTV’de yayımlanan ve ekran ömrünü 13 bölümde tamamlayan bir dizi oldu. Dizi aslında oldukça büyük bir ilgi gördü fakat reytinglerde istenilen başarı elde edilemediği için dizinin final yapması kararı verildi. Hülya Avşar’ı uzun yıllar sonra ekranlarda izleme fırsatı bulduğumuz dizi, evlatlarını kurtarmak isteyen iki annenin mücadelesini anlatıyor. İlayda Alişan, Serkay Tütüncü, Deniz Işın gibi genç ve yetenekli oyuncuları kadrosunda barındıran dizi kısa sürse de dizinin başrol oyuncularının aşk yaşamaya başlaması, uzun bir süre gündemden düşmedi.

Dizi Aşkı Gerçek Oldu

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

İlayda Alişan (@ilaydalisan)’in paylaştığı bir gönderi

İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü, Masumiyet dizisinde birbirine aşık iki genci canlandırıyorlardı. Dizinin ilk bölümlerinden itibaren çok yakıştırılan bu ikili, ilerleyen zamanlarda oldukça iyi anlaşmaya başlamıştı. Kısa bir süre sonra aşk yaşadıklarına dair iddialar ortaya atılan ikili, bu iddiaların üzerinden uzun bir süre geçmeden el ele görüntülenmişti. Çiftimiz şu sıralar oldukça mutlu bir beraberlik yürütüyor. İlayda Alişan’ın mutlu halleri gözlerden kaçmıyor ve paylaşımları da ruh halini yansıtıyor.

Hepsi Geçecek

İlayda Alişan

Güzel oyuncu, ”Kötülük silinip gittiğinde sadece biz kalacağız!” ifadelerini paylaşarak kimsenin ümitsizliğe düşmemesi gerektiğini vurguladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu