Fragman

Masum Hint Dizisi Yeni Bölüm Fragmanı: (18 Haziran 453. bölüm)

Dizisiyenibolum.com – Jaggi kurtuldu. Olayın kahramanı Gaura’ya övgü dolu güzellemeler yapıldı. Gopi’nin annesi Kokila, kızı ve damadına yaptığı haksızlığın utancını yaşadı. Tapınağa giderek dualar etti ve günah çıkardı. Kendini affetmesi için Urmila’nın dediği yöntemi uygulama kararı alır. Bunun için kızı ve damadı arasındaki evliliği resmiyete dökmek ister. Tüm bunları gidip kızına söyler. Gopi ise, hemen karar veremez. Çünkü Ahem’in yokluğunu ve aşkını unutamamıştır. Modiler konağının sakinleri, onları evde yanlız bırakıp evden çıkarlar. Jaggi ise Gopi’ye şirinlikler yapar ve hediyeler verince Gopi bundan hoşlanır.

Gaura Jaggi’yi mahkemede kurtaran kişiydi ama gel gör ki birazdan yapacağı hainliği neden yaptığını biz bile anlamadık. Evin kapısı çalar ve gelen Gaura’dır. Çiçek getirmiştir. hiç bir şeyden habersiz olan çiftimiz çiçekleri koklarlar ve anında bayılırlar.

Masum Hint dizisi yeni bölüm fragmanı (18 Haziran 2021)

Gaura çiftimizi odalarına taşır ve anadan doğma soyarak beraberce aynı yatakta yatırır. Amacı, Jaggi’nin Gopi’ye cinsel tacizle suçlanmasıdır. Bu amacında da başarılı olur. Hem Gopi hemde annesi Kokila, Jaggi’ye ateş püskürür. Ama Jaggi durumdan şüphelenir, tüm bunların bir oyun olduğunu anlar ve çiçeklerdeki bayıltıcı gazın varlığını (çiçeği satan dükkana giderek) keşfeder. Bu bilgiyi hemen gidip Urmila ile paylaşır. Bakalım Gaura’nın bu hainliğinden kurtulabilecekler mi?…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu