Fragman

Masum dizisi 21 Haziran 456. bölüm özeti ve fragmanı: Urvaşi’nin hayatı tehlikede!

Kanal7'nin sevilen Hint dizisi Masum, yeni bölümünde yaşananlar yine heyecanlandıracak.

Dizisiyenibolum.com – Bugün saat 15:30’da Kanal 7’de 456. yeni bölümünü izleyebileceğiniz Masum Hint dizisinin özetini ve fragmanını sizlerle paylaşıyoruz. Haftanın il gününde dizide bakalım neler olacak. 

Masum 456. bölüm özeti

Kötü kalpli Gaura yine yaptı yapacağını. Urvaşi’nin başına vurur ve onu bayıltır. Gaura yanlız değildir. Kendi adamlarının da kötü emellerine alet eder ve onları yanına çağırır. Ve onlara Urvaşi’yi öldürmelerini emreder. Urvaşi infaz için götürülürken aracın lastiği patlayınca ellerinden kaçar. Kaçıp tapınağa gelen Urvaşi burada Gopi’yi görür. Gopi ile bir araya gelemeden kötü adamlarla tekrar karşılaşır. Uçurtma’nın ipini Urvaşi’nin boynuna dolanacak şekilde yaklaştırılar ve bunda başarılı da olurlar. Rüzgarın etkisiyle gerilen ip Urvaşi2yi boynundan yaralar.

Gopi arabaya atlayıp onu hastaneye götürmek için yola çıkar ama araç yolda mahsur kalır. Takip edildiklerini fark ederler ve ormana gidip saklanırlar. Onları takip eden aracı boş bulurlar ve hemen atlayıp hastaneye giderler.

Urvaşi hastanede tedavi edilirken Gaura, yürüyebildiğini kimse anlamasın diye konağa geri döner. Ama aklında hastaneye gidip Urvaşi her şeyi anlatmadan onun işini bitirmek vardır.

Masum 456. bölüm fragmanı izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu