Fragman

Masum 9 şubat 324. bölüm özeti ve ön izlemesi – Gopi, Ahem ve kızları için savaşıyor

Gopi Mera için konaktakilerle konuşur ve O’nun bu saygısız ve başıboş şekilde büyümesinin önüne geçmek ister. Gopi aile fertleriyle bunları konuşurken yukarıdan gelen cam kırılma sesleriyle şok olurlar ve hemen yukarı çıkarlar. Yukarı çıktıklarında gördükleri manzara karşısında hayrete düşerler. Mera aile resimlerini parçalıyor ve camları kırıyordur. Hemen engellemeye çalışırlar. Gopi’ye hakaretler savuran Mera, annesinin Mansi olduğunu söyleyerek Gopi’yi bir kez daha kalbinden yaralar.

Masum 324. bölüm özeti ve ön izlemesi

Ahem, kalp krizi geçirdiği için dinlenen annesi Kokila için  Mansi’nin yemek yapmasını ister ama Mansi Yapmak istediği çorbanın tuzunu fazla kaçırdığı için çorbası içilmez. Bunun üzerine Gopi devreye girer ve harika bir çorba yaparak puan toplar.

Kanal 7 Masum 324. bölüm özeti ve ön izlemesi

Ahem’in kızı Rashi Babasına dondurma vermek isterken dondurmanın, babasının bilgisayarına bakarken üzerine damlamasıyla Babasını kızdırır ve azarı işitir. Bu olay yüzünden de Mansi ile tartışırlar. Mansi, Rashi’ye tokat atmak isterken elini son anda tutup engel olan Gopi’ye kızar. Olanlara şahit olan Ahem de Gopi’nin evden gitmesi için O’nu konağa geri götüreceğini söyler ve beraber motora binerler. Gopi ellerini Ahem’in beline dolar ve Ahem’e bu kadar yaklaşmış olmaktan çok mutludur. Ama Mansi bunları görür ve çok kıskanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu