Fragman

Masum 5 şubat 320. bölüm özeti ve fragmanı – Ahem Mansi ile evlenecek mi?

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Masum’un 320. bölümüne Gopi’nin yaşadığı şok damga vurdu. Gopi Ahem ile eski mutlu günlerine dönebilecek mi? Kızları Mira ve Vidya, Gopi’yi kabul edecek mi? Tüm bu sorular için Masum dizisinin yeni bölümünü kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Masum 5 şubat 320. bölüm özeti ve fragmanı

Ahem‘in nerede olduğunu öğrendikten sonra onu bulmak için yola çıkan Gopi, Holi kutlamalarına tanık olur. Gopi burada Ahemi görebileceğini düşünür. Gopi’nin çocukları Mira ve Vidya ise partide oldukça neşeli anlar geçiriyorlardır. Mira’nın sakarlığı ile sırılsıklam ıslanıp havuza düşen Gopi oldukça sinirlenir. Masum yeni bölüm fragmanı için yazımızı okumayı takip ediniz.

Masum 5 şubat 320. bölüm özeti

Sonunda Amacına ulaşan Gopi Ahem’i bulur. Ahem’e süpriz yapıp onu kutlamak için elindeki kırmızı tozla yaklaşırken beklenmedik bir şey olur ve Ahem’in yanına Mansi yaklaşır. Ondan önce Ahem’in Holi’sini kutlayan Mansi yüzünden Gopi hayal kırıklığına uğrar ve partiden ağlayarak uzaklaşır. O giderken Ahem bir an onu gördüğünü zanneder ama dikkatini dağıtan kızlar yüzünden Gopi’nin peşinden gidemez.

Gopi otele geldikten sonra kaynanası Kokila’yı arar ve tüm olanları O’na da anlatır ve Artık Ahem’in hayatında başka birinin olduğundan yakınır ama Koki O’na kızar ve kızları için pes etmemesi gerektiğini ve partiye geri dönmesini öğütler. Gopi Koki’nin öğütünden sonra geri dönmeye karar verir.

Gopi tüm cesaretini toplar ve Ahem’in bulunduğu eve gider kapıyı açan kişi de herkesten çok görmek istediği Ahem’dir. Ahem ise Gopi’yi gördüğüne çok sevinir. Ahem tüm geçmişi unutup bir an Gopi’ye sarılmak isterken geçmişi hatırlar ve Gopi’nin gitmesini ister ve neden geldiğini sorar. Gopi’nin yüzleşmeden hiç bir yere gitmeye niyeti yoktur.

Tam o esnada kızları çıka gelir ve Gopi kendisinin anneleri olduğunu onlara söyler. Kızlardan Mira annesi Gopi’ye kızgındır ama Vidya daha yakınlık gösterir. Mira’nın tepkisinden çekinen Vidya annesine sarılamaz. Gopi hiç beklemediği bu tepkilerden dolayı dünyası yıkılır. yaşanlara daha fazla sessiz kalmayan Ahem ise Gopi’yi kolundan tutup dışarı atar. Mansi olaya müdehale eder ve Ahem’e hala Gopi’ye aşık olduğunu ve onu sevdiğini söyler. Ahem ise bunu yalanlar. Mansi ise Gopi’yi sevmediğini kanıtlaması için Ahem’e evlenme teklif eder. Bakalım Ahem içten içe Gopi’ye aşıkken Mansi’nin bu teklifine olumlu yanıt verebilecek mi?

Gopi’nin acısı ne zaman son bulacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu