Fragman

Masum 446. bölüm özeti ve fragmanı: Gopi evlendi!

Masum Hint dizisi Hafta içi her gün saat 15:20'de ve hafta sonu da saat 16:00'da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında

Dizisiyenibolum.com – Masum Hint dizisi hafta içi ve hafta sonu tüm günlerde yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor. 11 Haziran 2021 Masum dizisinin 446. yeni bölümü özetini ve fragmanını sizlerle paylaşıyoruz.

Masum dizisi 11 Haziran Cuma, 446. yeni bölüm özeti

Gopi’nin dünkü bölümde çabaları bugün başarıya ulaşıyor. Kokila’yı kurtarmak için çabalayan Gopi ve Modiler ellerinden gelen her şeyi yapmışlardı. Sonunda Kokila Kurtarıldı.

Masum 11 Haziran 446. yeni bölüm özeti ve fragmanı

Radhika’nın ve sevgilisinin foyaları ortaya çıktı. Ama Radhika suçlamaları reddederek suçu sevgilisinin üzerine atmaya çalıştı.

Evlenme merasiminde olan Jaggi ise artık geri dönüş yapmak istemez ve Radhika ile yada Gopi ile evlenmek ister. Gopi ise, Ahem’in yerine kimseyi sevemeyeceğinden bu teklifi kabul etmez ama Urvaşi ısrarından vazgeçmez. Ama Gopi’nin aklında Radhika ve Ahem’in düğünü vardır….

Diğer yandan, hapishanedeki Gaura tekerlekli sandalyede olmasından dolayı salıverilmiştir ve konağa gelmiştir… Bakalım Gaura’nın gelişiyle neler değişecek? Bir yandan da Kokila kızı Gopi’nin evliliğini bir türlü kabullenmez ve aralarında şiddetli tartışmalar yaşanır. Kalp krizi dahi geçirir ama neyse ki bir şeyi yoktur. Kendine geldikten sonra Gopi’yi evlatlıktan reddederek evden kovar….

Masum 11 Haziran 2021 446. bölüm fragmanı

Masum dizisi dünkü bölüm özetini buradan okuyabilirsiniz.

Kaynak: Kanal 7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu