Fragman

Masum 445. bölüm özeti ve fragmanı: Kokila Kurtuldu mu?

Kanal 7'nin vazgeçilmez sürükleyici Hint dizisi hafta içi ve hafta sonu her gün yayınlanıyor. 10 Haziran Perşembe Masum dizisinin yeni bölüm özetini ve fragmanını sizlerle paylaşıyoruz.

Masum Hint dizisi 445. yeni bölümde neler yaşanacak? Tüm olaylar izlediğiniz gibi Gopi’nin etrafında dönerken yeni bölümde de yine iş başa düşmüştür.

Masum 10 Haziran 2021 Perşembe 445. yeni bölüm özeti

Gopi, tutsak olan Kokila’yı düştüğü durumdan kurtarmak için harika bir plan hazırlamak zorundadır. Kaçırılan Kokila’yı kurtaramazsa şayet, Kokila hayatını dahi kaybedebilir. Sadece O değil Modiler de Koki’nin kurtulması için uğraş vermektedir. Gopi ise aklında planını yapmıştır. Radhika’nın gerçek olmayan anne- babasına gider ve her şey ortaya çıktığında zor durumda kalacaklarını o yüzden kendisiyle iş birliği yapmalarını tembihler.

Gopi’nin onlardan öğrenebildiği tek bilgi; Koki’nin yakınlarda olduğu bilgisidir. Bu sefer Modiler’in çabaları işe yaramaya başlar ve Kokila’nın olduğu eve giderler ve korumaları etkisiz hale getirirler. Urmila sonunda Kokila’yı bulur. Ama büyük bir sorun vardır. Koki’nin üzerinde bomba düzeneği vardır. Rodhika Dopi’ye içki içirmek için çabalarken Urmila dolabın anahtarını ele geçirir. Ama diğer anahtar (bomba düzeneği) Rarhika’nın boynunda asılıdır…

Masum 8 Haziran salı günkü 443. bölüm özeti için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu