Dizi HaberleriFragman

Masum 404. bölüm özeti ve fragmanı: Gora, Durga’yı öldürdü!

Gora Merayı öldürmek isterken önüne atlayan Durga’yı ağır yaralar. Durga oğlunu ve kocasını Mera’ya emanet ettiğini söyleyip gözlerini hayata kapatır.

Yeni bölümde Modi konağındaki tüm kadınlar kaçırılır. Kaçıran kişi de, Gora’dan başkası değildir. Diğer Modiler gelene kadar yaşananlara baktığımızda, Kokila az kalsın elini kana bulayacaktı. Gopi Onu engellemeseydi çatalı Gopi’ye saplayacaktı.

Sonunda Polisler gelmeyi başarır. Gora tutuklanır ve cezasını çekmesi için götürülür.

Diğer taraftan da; Ahem’in kızı Mera, Daram’ın yaş farkını sorun etmesinden dolayı Ondan ayrılmak zorunda kalır. Daram’ın böyle davranmasının nedeni, bu yaş farkı konusunda Modileri konuşurken duymasından kaynaklanıyordur. Mera ise gidip yeni biri bulur. Bu kişi, eski sevgilisi Sasnkar’dır. Sasnkar’ı alıp Darama nisbet yapmak için yanına gider ve damat tanıtım düğününe davet eder. Ama Ahem, Mera için doğru adayın Daram olduğunu düşündüğünü kendisine de söyler. Bunu duyduğuna çok sevinen Daram hemen Mera’nın yanına koşar. Yolda arabası bozulunca, birinden atını rica eder ve bu beyaz atla birlikte Mera ile evlenmeye gider. Masumda her gün farklı bir heyecan sizleri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu