Dizi HaberleriFragman

Masum 398. Bölüm 24 Nisan Tanıtımı Yine Dopdolu! Daram’ın Ölmediği Kanıtlandı

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Masum'da heyecan devam ediyor. Masum 398. bölümde Daram'ın ölmediği belli oluyor.

Kanal 7 televizyonunun bugüne kadar en çok izlenen dizilerinden olan Masum, yarın yine büyük heyecanlı sahnelerle karşımıza çıkacak. 24 Nisan Cumartesi saat 16:00’da yayınlanacak olan dizinin tanıtım fragmanı da yayınlandı. Peki yarın Masum 398. bölümde neler yaşanacak?

Masum dizisinde Modi konağında Pari tepki toplamaya devam eder. Oyunu anlaşılınca Kinjal ile Urmila’da ifşa olur ve Kokila bu üçlüyü ciddi şekilde uyaracaktır. Hatta bununla yetinmeyip eğer bir daha böyle bir durum yaşanırsa Urmila ile Kinjal’in artık Modi konağında kalamayacağını kendilerine söyler. Diğer yandan Gopi de Pari’ye çok kızmıştır. Onca olan biten evde dönerken hatta Mira büyük suçlamalarla yargılanırken Pari’nin türlü türlü işler çevirmesine akıl sır erdiremez ve bunlara bir son vermesini Pari’den ister.

Masum 398. Bölüm 24 Nisan Özeti

Kinjal ve Urmila’nın planıyla Pari’nin oynadığı oyun gün yüzüne çıkınca Pari evdeki tüm otoritesini ve konumunu kaybeder. Diğer yandan oyunu ortaya çıkaran Sona ise kendisiyle gurur duymaya devam eder.

Öte yandan Daram için küllerin dökülmesi gerekmektedir. Vidya bu nedenle aranır ve babasının küllerinin dökülmesi için gerçekleştirilecek törene davet edilir. Vidya eve gelmeyi reddederken Kokila ile Gopi yeni bir araştırma yapmaya girişir. Törende küllerden örnek alıp test yaptırarak bu küllerin Daram’a ait olup olmadığını öğrenmeyi düşünürler.

Nihayet törende zorda olsa Vidya bir şekilde küllerden örnek almayı başarır ve Kokila bu külü uzmana götürür. İncelemesini bitiren uzman ise bu küllerin bir insana ait olmadığını kendilerine söyler. Aslında küller bir köpeğe aittir. Böylece Kokila, Gopi ile Vidya artık Daram’ın ölmediği konusunda kesin bilgiye sahip olmuşlardır.

masum 398. bölüm 24 nisan

Gopi bu durumu Ahem ile paylaşırken Vidya da Shravan’a anlatır. Ancak Shravan olayın öğrenildiğini Gora’ya anlatınca işler biraz karmaşık hale gelir. Gora yanına birkaç tane köpek alarak Modi konağına çıkarma yapar. Gora ile Kokila, Gopi arasında ciddi bir tartışma yaşanır. Kokila burada herkesin içinde Daram’ın yaşadığını bildiğini ve Gora’nın oyununu illaki bozacağını söyler.

24 Nisan Masum özeti ve fragmanı bugünlük bu kadar. Yarın Masum dizisinin yeni bölümüyle yeniden sizlerin karşısında olacağız. 26 Nisan’da yayınlanacak olan Masum 400. bölüm özetini ve tanıtımına buradan bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu