Dizi Haberleri

Masum 284. bölüm 31 aralık özeti – Paradhi ve Jigar evlenmiş

Dizisiyenibolum.com Yurtdışına gitmek üzere havaalanına giden Jigar, polisler tarafından durdurulunca neler olduğunu anlayamaz. Polisler evli olduğu için gidemeyeceğini söylediğinde şaşkınlığı bir kat daha artar. Jigar olanlara bir anlam veremezken Pari (Paradhi)’yi karşısında görür. Paradhi, evlilik cüzdanını gösterir ve evli olduklarını söyler. Jigar olanlara inanamaz ve mecburen konağa geri dönerler.

Kanal 7 Masum dizisi 31 aralık 284. en son yeni bölüm özeti ve fragmanı

Konakta bu evliliğe olumlu bakan kimse yoktur ve herkes oldukça kızgındır. Durumu öğrenen Urmila, Modiler konağına gelir ve bu evliliğe karşı olduğunu söyler. Ama  Pari’nin engellemeleriyle karşılaşır. Tek çarenin Pari’nin babasını çağırıp O’nu götürmesi olduğunu düşünürler ve babasını çağırırlar.

Masum-31-aralik-salı-2020-284.-en-son-yeni-bolumu-ozeti-ve-fragmani

Diğer taraftan da Pari boş durmayıp, Jigar’ın tekrar gitmesini engellemek için odasında hazırlandığı esnada O’nu odaya kilitler. Daha sonra Urmi evine gidip Malu ve Talu’yu alıp gelir ve Jigar’a gösterir. Amacı çocukların sevgisini kullanarak Jigar’ı Amerika’ya gitmekten vazgeçirmektir. Paradhi işini garantiye almak için Jigar’ın pasaportunu bile yakar.

Bakalım bu bölümde Paradhi Jigar’ın gitmesine engel olabilecek mi? Masterji‘nin sessizliği de pek hayra alamet değil. Yine çok kötü planlar çevirdiği muhakkak..

https://www.youtube.com/watch?v=kNYqjaGaR00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu