Fragman

Masum 266. Bölüm Özeti ve Fragmanı 13 Aralık – Kokila’nın Durumu Kötüleşiyor

Modi konağında heyecan devam ediyor. Masum dizisinde 266. bölüm özeti ile karşınızdayız. Rashi konakta Kokila’dan habersiz olarak Mira için doğum günü partisi çalışmalarına başlar. Kokila’nın uyuduğunu düşündüğü bir saatte pastayı konağa getirtir. Ahem bunu görünce ne olduğunu sorar ve Rashi planını anlatır. Kokila’nın sesi duyulur ve mutfağa gelene kadar Rashi pastayı gizlemeyi başarır. Kokila yatağına gidip uyuduğunda pasta Mira’nın odasına götürülür ve doğum günü kutlanır.

Masum 13 Aralık 266. Bölüm Özeti

Tam Mira’nın pastası kesilecekken Kokila birden odaya girer ve neler olduğunu sorar. Modiler ise ışıkları kapatıp film izlediklerini söyler. Kokila ise ama tv kapalı deyince evdekiler yine lafı değiştirirler. Sonrasında Kokila’nın dikkati Jigar’a döner ve olaylar soğur.

masum 13 aralık 266. bölüm özeti
masum 13 aralık 266. bölüm özeti

Müfettiş evden gidince Radha Triptiyi arayıp ona durumu anlatmaya çalışır ancak ona ulaşamaz. Tripti telefonunu çoktan atmıştır. Radha da bunun üzerine onun evine gider ve tüm olanları anlatır. Sonraki gün Kokila için eve doktor gelir ve muayene sonrasında durumunun çok iyi olmadığını, bu nedenle ilaçlarını değiştireceğini söyler.

İlaçlar değiştirilir ancak Radha, Kokila’nın hafızası yerine gelir diye o yeni ilaçları değiştirir. Bu değiştirilen ilaçlar Kokila’yı daha beter eder.

Kokila evde git gide kızgın bir hale bürünmüştür. Yeni Kokila, Modi konağındaki herkesin korkulu rüyası haline gelmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu