Fragman

Masum 263. Bölüm 10 Aralık perşembe özeti ve fragmanı- Mira ölecek mi?

Kanal 7‘de yayınlanan Masum dizisi 263. bölüm özetine bakalım beraber.

Bildiğiniz gibi minikler kampa girmişti. Kokila Radha‘yı da kampa davet eder. Bunu gören Mira baya içerler. Diğer taraftan karakola para için zaman istemeye giden Urmile ve Kinjal hiç tahmin etmedikleri bir bilgiyi öğrenirler. Meğer daha önce eve gelenler polis değil, suçlu çetesiymiş. Hemen eve gidip bunu herkese anlatırlar ve bir bu durumdan kurtulmak için bir plan düşünürler.

Mira minikler evden gidince Radha’nın planlarına dahil olur ve kendisini bayıltmak için verilen ilaçlı meyve suyu verilecektir ama Radha bunun için fırsat kollar. Olacağı bu ya, Mira dengesini kaybedip merdivenlerden düşmesini fırsat bilip zehirli meyve suyunu O’na uzatır ama Mira içmek istemez. Miraya yardıma koşan Gopi’de Radha’ya ısrar etmemesini ve Mira’yı rahat bırakmasını ister.

İlaçlı meyve sularını mutfakta gören Meeti ne yazık ki onu içer ve baygınlık geçirir. Miran’nın üzgün olduğunu gören Ahem ve Gopi, O’nu da kapa götürmek içi form doldurmasını söylerler ama Radha boş durur mu? Radha da Mira’nın moralini bozmayı başarır ve kaptan vaz geçecekken tekrar ikna edilir.

Bu işten sıkılan ve bir ana önce sonlanmasını isteyen Radha ise Tripti ile birlik olup artık Mira’yı öldürmek için plan yapmaya başlarlar.

Diğer taraftan Urmi ailesi sahte polisler gelince üzerlerine çullanıp bir güzel sopalarlar. Dayağın dozunu fazla kaçırdıkları için adamın biri yere düşer ve hareketsiz yatmaktadır. Aile ondan kurtulmak ister.

Kampta Mira’yı öldürme planları çoktan uygulanmaya başlanmıştır…

Masum 10 aralık perşembe 263. yeni bölüm tanıtım fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu