Fragman

Masum 261. Bölüm 8 Aralık Özeti ve Fragmanı – Kokila Mira’yı Hatırladı!

Kanal 7 ekranlarının vazgeçilmez Hint dizilerinden birisi olan Masum, son bölümlerinde iyiden iyiye tırmanan heyecanıyla ikindi kuşağınıza renk katmaya devam ediyor. Önceki bölümlerde Kokila, geçirdiği kaza dolayısıyla hafızasını kaybetmiş ve geçmişine dair tüm hatıralar zihninden silinmişti. Evde herkesin işine karışan ve olur olmaz düşüncelerini hayata geçirmeye çalışan Kokila’nın Modi konağında da çok fazla üzerine gidilmemektedir. Peki Masum dizisinin 8 Aralık Salı günü yayınlanacak olan 261. bölümünde neler olacak?

Kokila’nın zorlamasıyla Ahem ile Gopi aynı odada ancak farklı yataklarda yatmaya başlamışlardır. Ahem kendisine bir yer yatağı yapmış ancak yerdeki yatakta farelerle başı belaya girmiştir. Aniden farenin yatağına girdiğini hisseden Ahem, korkudan sıçrayıp hemen kendisini Gopi’nin yatağına atar ve onun elini tutar. Gopi çok şaşırır ve ne yapacağını bilmez. Ancak fare ortadan kaybolduğunda Ahem de kendisine gelir ve Gopi’nin ellerini bırakır.

Masum dizisinde Gopi’nin çalınan kolyesi için Kokila’nın hırsızı arama çalışmaları devam ediyor.

Bir sonraki gün Kokila, kolye hırsızını bulmak için araştırmalarını yoğunlaştırmıştır. Onun için en büyük şüpheli konumunda Ahem vardır. Ahem’i telefonda konuşurken görür ve onu durdurur. Elindeki pakette ne olduğunu kendisine sorar. Bu sırada Hetal ile Gopi de oraya gelmiştir. Ahem pakette ne olduğunu söylemek istemese de Kokila paketi kapar ve içine bakar. Pakette Gopi’nin kolyesinin birebir aynısı çıkar ve Kokila tarafından Ahem hırsızlıkla suçlanır. Ahem suçlamalara karşı kolyeyi yeni kuyumcudan aldığını söylese de Kokila’ya dinletemez. Hetal devreye girip kolyeyi Ahem’e kendisinin aldırdığını söyleyince ortalığın gerilimi düşer. Ahem, aynı kolyeden alarak Mira’nın üzerine atılacağını düşündüğü suçtan kendini aklaması ve evden gitmemesini istemesi olarak düşünür. Ancak Kokila, madem kolyeyi aldın tak bakalım Gopi’ye diye söylenir ve Ahem tüm Modilerin arasında kolyeyi Gopi’ye takar. Gopi utangaç tavır sergilerken Radha ise neredeyse kıskançlık krizlerine girmiştir.

8 Aralık Salı Masum 261. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Modi konağında Mira’nın yani Gauri’nin gün geçtikçe Modilerle içli dışlı olması Radha tarafından huzursuzlukla karşılanır. Mira’yı suçlatmak için kolyeyi gizlice onun çantasına koyar. Böylece kolyeyi onun çaldığını söyleyerek aileden dışlanmasını sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak kolyeyi çantaya yerleştirdim sanarken kolye kendi sarisine takılı kalmıştır. Kokila, Radha’nın sarisine sarılmış kolyeyi görünce hemen Radha’yı suçlar. Radha hırsızlığı inkar ederken Kokila’nın baş ağrıları ve baş dönmeleri yineler ve odasına götürülür. Olay da şimdilik böylece kapanmış olur.

Masum 261. bölüm fragmanı devam ederken Radha ile Tripti, tüm olan bitenden kurtulmak için tek çarelerinin Mira’dan kurtulmak olduğuna karar verir. Dışardan birisiyle anlaşarak Mira’nın kaçırılmasını sağlamayı düşünürler. Ancak anlaştıkları kadın konağa girdiğinde Mira yerine Vidya’yı kaçırır. Tam kadın konaktan çıkacakken Gopi onu görür ve bağırınca bu kaçırma olayı da sarpa sarar.

Ortalık yine karışırken bu karmaşa esnasında Kokila, geçmişinde bu olayla ilgili bazı şeyleri hatırlamaya başlar. Mira diye bağırarak Gauri’ye doğru giderken birden fenalaşıp yeniden bayılır. Sonrasında ayıldığında ise hafızası yeniden gitmiş ve bir şey hatırlamamaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu